Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ahmed

  1. #1

    Domyślnie Ahmed

    Siedzenie w domu sprzyja odgrzebywaniu zdjęć. Pokazałem kilka zdjęć z mojej wyprawy do marokańskiego wąwozu Taghia, gdzie dokumentowałem zmagania polskich wspinaczy na drodze "Babel". Oprócz zdjęć w ścianie udało mi się zorganizować małą sesję portretową Ahmedowi - właściciela schroniska, w którym mieszkaliśmy. Ahmed, człowiek przesympatyczny, niesłychanie uczynny i przyjacielski bardzo chętnie przystał na moją propozycję. W trakcie naszych rozmów okazało się, że bardzo chciałby trochę rozreklamować swoje skromne schronisko, ale skarżył się, że nie potrafi zrobić dobrych zdjęć, żeby wrzucić je do sieci. Sesja portretowa rozwinęła się zatem w sesję "architektury wnętrz", dzięki czemu nasz przyjaciel otrzymał pełny zestaw fotografii do reklamowania swoich usług. Bardzo się cieszę, że w taki sposób mogłem odwdzięczyć się mu za gościnę i niezwykłą uczynność.



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC4461readySQUAREsmall.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	485,1 KB
ID:	38414

  2. #2

    Domyślnie

    Ze względu na to jak sam fotografuję, niezwykle sobie cenię zdjęcia z narracją. A jeśli jeszcze zdjęcie okraszone narracją jest dobre, to czego więcej chcieć.
    Portret (odbiór człowieka) bardzo spójny z narracją, robotę robi zawój na głowie.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •