Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54
  1. #31

    Domyślnie

    I pewnie w okolicach Black Friday ten rabat zostanie podwojony. Lepiej poczekać.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #32

    Domyślnie

    Cewe fotojoker - xt30 za 2995 do tego bateria patony i fotoksiążka.

  3. #33

    Domyślnie

    Jakie to słabe że ludzie tak się dają nabierać na te promocje.
    Podwyższanie cen przed Black Friday itp. pseudo promocjami.
    Nie mówiąc już o Fuji ale i Sony za stare A7 teraz w tej pseudo-promocji chce jeszcze więcej niż przez dłuuugi czas miało niską cenę i to bez promocji.
    Reszta firm stosuje taką samą socjotechnikę.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Jakie to słabe że ludzie tak się dają nabierać na te promocje.
    Podwyższanie cen przed Black Friday itp. pseudo promocjami.
    Nie mówiąc już o Fuji ale i Sony za stare A7 teraz w tej pseudo-promocji chce jeszcze więcej niż przez dłuuugi czas miało niską cenę i to bez promocji.
    Reszta firm stosuje taką samą socjotechnikę.
    Gdyby podnosili ceny przed samym czarnym piątkiem to może mialbys rację niestety jesteś w błędzie. Chciałem kupić xt30 juz dawno ale nie kupiłem więc śledziłem cenę i niemal przez cały rok cena była od 3400 poprzez długi czas 2699 aż do 4400 kosmicznych, nigdy nie spadła do 2995 w od roku wiec nie wciskaj ludziom ze ta cena była przed czarnym piątkiem podniesiona bo od roku sie utrzymuje. Około 3 tysięcy była ponad rok temu i to przez chwilę. Od dawna sprzęt poszedł do gory i nie po to aby opuścić przed akcjami tylko dziś kosztuje. Spadki w sprzedazy rekompensują cenami. A7MIII ponad rok temu po zwrotach mozna bylo upic ponizej 7 tyś ! i co ? podniesli do 8500 przez prawie rok aby w tym tygodniu spuscic ? bzdura. Tyle po prostu teraz alfa bedzie kosztowała. Tanio juz bylo. Akcje o oktorych mówisz dotyczą produktów które chwile przed promocją podwyżą a powiedz mi kiedy ostatnio widziales xt30 za 2995 ? ja prawie rok temu,więc słabe to sa twoje nietrafione przemyślenia. Zatrzymałeś się chyba rok albo dwa lata temu w cenach sprzętu...Sama inflacja z dwóch lat to prawie 10 % ale dalej żyjesz w błogiej nieświadomości że ceny będa sie utrzymywały takie jak kiedys widziałeś. Dobre.
    Ostatnio edytowane przez czomolungma ; 08-11-2020 o 03:41

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    Gdyby podnosili ceny przed samym czarnym piątkiem to może mialbys rację niestety jesteś w błędzie. Chciałem kupić xt30 juz dawno ale nie kupiłem więc śledziłem cenę i niemal przez cały rok cena była od 3400 poprzez długi czas 2699 aż do 4400 kosmicznych, nigdy nie spadła do 2995 w od roku wiec nie wciskaj ludziom ze ta cena była przed czarnym piątkiem podniesiona bo od roku sie utrzymuje. Około 3 tysięcy była ponad rok temu i to przez chwilę. Od dawna sprzęt poszedł do gory i nie po to aby opuścić przed akcjami tylko dziś kosztuje. Spadki w sprzedazy rekompensują cenami. A7MIII ponad rok temu po zwrotach mozna bylo upic ponizej 7 tyś ! i co ? podniesli do 8500 przez prawie rok aby w tym tygodniu spuscic ? bzdura. Tyle po prostu teraz alfa bedzie kosztowała. Tanio juz bylo. Akcje o oktorych mówisz dotyczą produktów które chwile przed promocją podwyżą a powiedz mi kiedy ostatnio widziales xt30 za 2995 ? ja prawie rok temu,więc słabe to sa twoje nietrafione przemyślenia. Zatrzymałeś się chyba rok albo dwa lata temu w cenach sprzętu...Sama inflacja z dwóch lat to prawie 10 % ale dalej żyjesz w błogiej nieświadomości że ceny będa sie utrzymywały takie jak kiedys widziałeś. Dobre.
    Może masz rację , ale chyba nie zauważyłeś , że w ostatnim czasie społeczeństwa wielu krajów zaczęły znacząco ubożeć? To co było bezproblemowe w kwestii zakupowej przed dwoma laty już dziś takie nie jest. Rok temu podczas akcji nikona sprzęt nie schodził tak jak schodzi w tym roku. Czas oczekiwania, niemal na wszystko, deklarowany przez sklepy to ca 3 miesiące. Jeśli ceny będą szybować w nieskończoność to jest wielce prawdopodobne, że za nimi poszybują firmy prowadzący taką politykę . "Wolny rynek" powinien reagować na sytuację rynkową na świecie. Jeśli tego nie będzie chciał robić , to jest szansa że garstka entuzjastów z kasą szybko się skończy, sami profi nie utrzymają tych firm.... I co będzie? Czas nowych, jeszcze lepszych smartfonowych camer.... albo zostań w domu.

    Ps
    Niestety praktyka manipulacji cenami przed BF jest normą. Zwłaszcza w "galeriach" dużych miast.

  6. #36
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Szaleństwo cenowe trwa i nie ma tu usprawiedliwienia w postaci kursu walut bo ta różnica miedzy tym co było rok temu, jak kupowałem rok temu sprzęt to euro było po 4,39zł teraz jest po 4,50zł, odbijanie sobie na stratach firm produkujących też nie powinno mieć znaczenia bo wszyscy brną w tym od wielu lat i akurat ostatnio ciut się im poprawiło.
    Ja dostrzegam problem po stronie dystrybucji, która generuje takie ceny wysokie i odbija sobie spadki obrotów zarówno ogólnych jak i obecnych związanych z pandemią.
    Samo BF zawsze było szukaniem frajerów ostatecznie jeleni, oczywiście korzystało się czasami jak szczęśliwie się udało załapać się na start jakiś promocji.
    Żałosne są akcje że znane sieciówki u nas wystawiają w mega cenie czasami nawet jedną sztukę w mega cenie, która nakręcać ma im cały szum BF, to zawsze była kpina z klienta i marketingowa manipulacja.

    A co najgorsze to potem płacz naszego rodzimego handlu że im spadają obroty, że ludzie kupują na zagranicą itd.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    Gdyby podnosili ceny przed samym czarnym piątkiem to może mialbys rację niestety jesteś w błędzie. Chciałem kupić xt30 juz dawno ale nie kupiłem więc śledziłem cenę i niemal przez cały rok cena była od 3400 poprzez długi czas 2699 aż do 4400 kosmicznych, nigdy nie spadła do 2995 w od roku wiec nie wciskaj ludziom ze ta cena była przed czarnym piątkiem podniesiona bo od roku sie utrzymuje. Około 3 tysięcy była ponad rok temu i to przez chwilę. Od dawna sprzęt poszedł do gory i nie po to aby opuścić przed akcjami tylko dziś kosztuje. Spadki w sprzedazy rekompensują cenami. A7MIII ponad rok temu po zwrotach mozna bylo upic ponizej 7 tyś ! i co ? podniesli do 8500 przez prawie rok aby w tym tygodniu spuscic ? bzdura. Tyle po prostu teraz alfa bedzie kosztowała. Tanio juz bylo. Akcje o oktorych mówisz dotyczą produktów które chwile przed promocją podwyżą a powiedz mi kiedy ostatnio widziales xt30 za 2995 ? ja prawie rok temu,więc słabe to sa twoje nietrafione przemyślenia. Zatrzymałeś się chyba rok albo dwa lata temu w cenach sprzętu...Sama inflacja z dwóch lat to prawie 10 % ale dalej żyjesz w błogiej nieświadomości że ceny będa sie utrzymywały takie jak kiedys widziałeś. Dobre.
    ....no ale gdzie ja pisałem o cenach X-T30 ?

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    ....no ale gdzie ja pisałem o cenach X-T30 ?
    skoro w wątku o promocji xt30 piszesz oraz wymieniasz z nazwy fuji to raczej pijesz i do tego, zresztą nie ma znaczenia bo napisałem jasno e w innych przypadkach masz racje, czesto przed cashbackami lub BF podnosili ale w przypadku xt30 cena od niemal roku była wysoka i w tym przypadku jest spora obnizka względem ceny która byla stabilna, niezaleznie od tego czy niska czy nie, lepszej od roku nie było.

  9. #39

  10. #40

    Domyślnie

    Na https://www.x-kom.pl/ mają teraz nocne promocje. Nie wysyłam linku do samej oferty, bo jest aktywny tylko między 20:00, a 10:00, ale jest kilka aparatów Nikon, gdyby ktoś szukał

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 358
    Ostatni post / autor: 29-03-2024, 00:09
  2. [ Sony ] Okazje zakupowe, promocje, cashback...
    By ksh in forum Sony
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-06-2019, 17:04
  3. [ Fujifilm ] Akumulatory i inne dodatki do aparatów - Okazje zakupowe
    By waldek in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-12-2018, 11:00
  4. Mam okazje wymienic D50 na 2 inne modele
    By Andi74 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 17:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •