Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Michelle

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wal fafniaku, ja nie z tych, którym życie się załamuje po krytyce zdjęcia Poza tym, jaki jest sens pisania tu nieszczerze?

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie technicznie zdjęcie jest niedościgłe (czyli ja tak nie umiem), ale jako odbiorca uważam, że jest za ciemne.
    Te ciemne tony gaszą młodość i uśmiech modelki.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #5

    Domyślnie

    Po pierwsze - fota mi się generalnie podoba
    Po drugie... nie wiem czy zrobiłbym ją lepiej czy gorzej. Odbiór tego zdjęcia psuje mi srodkowa część kadru gdzie uda i bluza i ręka i ułożenie ciała powodują że ten srodek jest ciężki. Oczywiście zdaję sobie sprawę że w "realu" mogło byc jeszcze gorzej/ciężej/szerzej a tu jest cud miód...

  6. #6

    Domyślnie

    @Kojocisko sprawdź ustawienia monitora. Całość idealnie czytelna. To, co wyczynia, @esperal z oświetleniem jest niesamowite.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    ... Całość idealnie czytelna. To, co wyczynia, esperal z oświetleniem jest niesamowite.
    Ja się z tym w 120% zgadzam, ale w odbiorze tak mam (Eizo CX 241 w miarę skalibrowany)
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo.
    Podejrzewam fafniak, że coś może być w tym co napisałeś, ale potrzebuję czasu żeby to dostrzec. Dam sobie spokój ze zdjęciem na dzień lub dwa. Wiem z autopsji, że taki "oddech" pozwala czasami zobaczyć więcej.
    Kojocisko, po tym co napisałeś istnieją według mnie tylko dwie możliwości. Pierwsza to taka, że masz faktycznie jakiś problem z kalibracją monitora. U mnie monitory i drukarkę kalibruje okresowo Adaś Jędrysik (swoją drogą, gorąco polecam bo to obok Czornyja jeden z najlepszych fachowców w zarządzaniu barwą) Tak więc u mnie w tym momencie na 60cd wszystko jest widoczne.
    Druga możliwość, według mnie bardziej prawdopodobna to to, że oceniamy zdjęcia subiektywnie i nasz mózg jak się do czegoś przyczepi to koniec. Także, może po prostu zdjęcie nie jest w stylu jaki preferujesz. Jeszcze jedna uwaga techniczna - dziewczyna na tym zdjęciu raczej się nie uśmiecha. Ja bym ten wyraz twarzy nazwał może pogardą, mam nadzieję, że to nie z powodu fotografa
    Wrzucam składankę z większą ilością zdjęć. Można dokładniej zobaczyć mimikę i zobaczyć jak wygląda, kiedy naprawdę się uśmiecha. Po kliknięciu większe.





    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dpc.photo (20).jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	320,4 KB
ID:	37845



  9. #9

    Domyślnie

    U mnie też jest wszystko widoczne i też na 60cd. Technicznie jest moim zdaniem bez zarzutu.
    Co nie zmienia faktu, że odbieram to zdjęcie jako takie "w ciemnych tonach". Nie, że czegoś nie widać.
    Bardzo fajna składanka.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  10. #10

    Domyślnie

    Ciekawe dlaczego wybrałeś właśnie to, a nie któreś inne ze składanki? Chętnie obejrzałbym 1, 2 z tej składanki ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Michelle - cd
    By Matteo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 19:27
  2. [ Portret ] Michelle
    By goralikus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 22:52
  3. [ Portret ] Michelle [ 2 ] kolor
    By verus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 14:40
  4. [ Portret ] Michelle
    By verus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 19:28
  5. [ Portret ] Michelle
    By ArtX in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •