Close

Zobacz wyniki ankiety: RAWki - zmiany w regulaminie

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem ZA dokonaniem wszystkich zmian.

    9 60,00%
  • Nowe zmiany są ok, ale rozmiar zdjęć po staremu.

    0 0%
  • Jest mi to obojętne.

    3 20,00%
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! po staremu!

    3 20,00%
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 144 z 144
  1. #141
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Prowadzący zabawę decydują. Demokracja tu jest ograniczona w pewnym stopniu. Ja też się mało wcinam. Najwyżej doradzam. No chyba, że coś jest (jak dla mnie) ewidentnie nie tak.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Prowadzący zabawę decydują. Demokracja tu jest ograniczona w pewnym stopniu. Ja też się mało wcinam. Najwyżej doradzam. No chyba, że coś jest (jak dla mnie) ewidentnie nie tak.
    Fajnie, że tu się zgadzamy

  3. #143

    Domyślnie

    Podbijam.

    Trzy kwestie są do omówienia.

    1. Zgłoszona prośba o rezygnację z dogrywek.

    2. Dodanie wpisu do regulaminu traktującego o zabawie NO LIMIT.

    3. Dodatkowy punkt dla głosujących (biorących udział).


    Ad.1
    Moim zdaniem OK, choć dogrywka lepiej rozkłada punkty, to nie jest to jakaś strasznie ważna rzecz, czy pierwsze miejsce zajmie jedna, dwie czy trzy osoby. Nie mniej jednak, w końcowej ankiecie po całym cyklu może się okazać, że jest więcej uczestników na podium, czy to dobrze, czy źle ? Nie mam zdania. Nie przeszkadza mi to osobiście.
    Czekam natomiast na Wasze opinie!

    Ad.2
    Jak sama nazwa wskazuje, jest to zabawa NO LIMIT, wiem, że co niektórzy by chcieli uciąć być może zbyt dużo, ja natomiast jestem zdania, że wszystko jest dozwolone w tej konkretnej zabawie... aczkolwiek, była zawsze taka niepisana reguła, że poruszamy się w ramach dostarczonych zdjęć, choć jeśli ktoś coś dodał od siebie, nie było to raczej problemem.

    W związku z tym jedyne co, to dodałbym jeden punkt, w którym określiłbym, że oczywiście nie ma ograniczeń, ale należy poruszać się w ramach dostarczonych RAWów (może z drobnymi wyjątkami, tu do zastanowienia jakimi ewentualnie, czy jest sens robić coś takiego jak wyjątek, czy tam pozwolić dodać komuś godzillę do zdjęcia, tekst itp itd?). Niczego więcej nie chciałbym dodawać, aby idea NO LIMIT pozostała NO LIMITEM. Jednak aby wykazywać się kreatywnością w ramach tego co mamy.

    My, starzy wyjadacze i tak tak robimy, może poza jakimiś sporadycznymi wyjątkami, natomiast nowy użyszkodnik nie ma pojęcia o tym i może sobie po prostu wziąć inne, swoje zdjęcie i do niego powklejać jakieś elementy z udostępnionych w zabawie RAWek (i w zasadzie tylko z takim zamysłem chciałbym ten punkt dodać). Inną kwestią jest fakt, że nowy użytkownik zazwyczaj nie podchodzi do tej edycji wcale, lub obrabia pojedyncze zdjęcie.

    Czekam na Wasze opinie!

    Ad.3
    Pomysł od And.N aby zachęcić do głosowania osoby biorące udział w zabawie. Dla głosującego punkt (w ten sposób można zebrać +10 w cyklu) a może inna punktacja?
    Co myślicie?
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #144

    Domyślnie

    Przegląd i przypominajka.
    Na chwilę obecną:

    1. Dogrywki zostają.
    2. Wklejki - poruszamy się w ramach dostarczonych zdjęć. W nich można znaleźć elementy, którymi można kreatywnie wykonać nowy element obcy, można też go dorysować/zmodyfikować korektą lokalną. Nie idziemy na łatwiznę Dodać punkt w regulaminie, dot. NO LIMIT.
    3. Punkty za głosowanie odpuszczamy na chwilę obecną, nie chcemy głosowania na siłę...

    Temat pozostaje otwarty, zachęcam też do przesyłania innych pomysłów.
    Jeśli nie zgadzacie się z decyzją możemy przeprowadzić głosowanie w najbliższym cyklu, którego skutkiem będą ew. zmiany od kolejnego otwartego cyklu.
    Aby ewentualna ankieta się rozpoczęła powinny znaleźć się przynajmniej 3 głosy za jej przeprowadzeniem.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Na Zachodzie bez zmian
    By krunz in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 01:27
  2. [ Pozostałe ] Po zachodzie bez zmian...
    By wpkx in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2010, 17:00
  3. U nas bez zmian - ZIMA
    By Pimps in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2010, 15:32
  4. [ Krajobraz ] Na południu bez zmian...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 06:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •