Close

Zobacz wyniki ankiety: RAWki - zmiany w regulaminie

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem ZA dokonaniem wszystkich zmian.

    9 60,00%
  • Nowe zmiany są ok, ale rozmiar zdjęć po staremu.

    0 0%
  • Jest mi to obojętne.

    3 20,00%
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! po staremu!

    3 20,00%
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 144
  1. #21

    Domyślnie

    To kwestia obycia, znania podstaw fotografii oraz racjonalnego myślenia.
    Prowadzący nie ma kija od miotły włożonego w tylek więc jestem otwarty na kreatywne formy zdjęcia, natomiast jak wszystko, trzeba znać umiar i być rozsądnym.

    Żul może być i może nie być istotnym elementem, wszystko zależy od konwencji, przekazu, kadru itp itd.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #22

    Domyślnie

    Czyli coś takiego jak mój gołomp już nie ujdzie. Poszło więcej niż 50%... Smuteq, rzal, granat gazowy w krecią norę.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #23

    Domyślnie

    Granat gazowy, znowu..... To chociaż dodaj tam ten no, rozweselający
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #24

    Domyślnie

    Będzie problem, bo ten... Zawilgły cholibka i etykiety poodpadały.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #25

    Domyślnie

    Cały czas czekam na Wasze opinie, propozycje, głosy
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nadinterpretujesz. Załóżmy kwestie, że ktoś usunie nie te część 50% - towego kadru. Obrobione zdjęcie spełnia warunki, będzie wystawione pod głosowanie. Głosujący zdecydują czy im sie podoba.
    Właśnie...Nadinterpretuję, bo na to mi pozwolił wskazany zapis, a skoro ja to zrobiłem już teraz, oznacza się iż istnieje taka możliwość, i może sprowadzić dziwne sytuacje, i też się zgadzam, że głosujący zdecydują bo i w sumie to jest sedno całej tej zabawy. Dać swą propozycję, a głosy stwierdza czy była zacna czy coś między grochem z kapustą a wykałaczkami...Więc może, zamiast otwierania możliwości interpretacji wszelakiej, zastosować metodę, nie dodawać obcych elementów i rasować fotkę nawet ps-em, coby zacniejsza odbitka wychodziła, a ewentualnie dać możliwość zastrzeżenia autorowi rawka, czy można usuwać, czy nie i ewentualnie ustalenia motywu przewodniego. Myślę, że coś na ten model zupełnie skasuje obawy co do interpretacji. Popieram uwolnienie oprogramowania, jednak mam lekką paranoję co do możliwości interpretacji. Życie
    Jestem bo jestem, a jestem dlatego że jestem, i będę dlatego że jestem, a byłem dlatego że dziś jestem....

  7. #27

    Domyślnie

    Chodzi o 50% powierzchni kadru. Co i tak stawia mnie na straconej pozycji, bo numeru z gołompem już nie powtórzę.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #28

    Domyślnie

    Jakieś konkluzje po głosowaniu ?
    Fakt, że frekwencja bardzo niska ...

  9. #29

    Domyślnie

    Tak. Uruchamiamy nowy regulamin od nowego cyklu.

    W razie gdyby się nie spisał, będzie można dokonać poprawek, bądź wrócić do starego, choć tej ostatniej opcji nie przewiduję... ale życie pisze różne scenariusze, więc nie zamykam się i na taką opcję.

    Gdyby ktoś miał propozycję dotyczącą jakichś drobnych zmian, poprawek, chętnie wysłucham.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Gdyby ktoś miał propozycję dotyczącą jakichś drobnych zmian, poprawek, chętnie wysłucham.
    Ja już swoje wtrąciłem, i nawet info w gustownym pomarańczowym kolorze jest.
    Skoro przeszło, to pewnie i w tematycznych rozmiar zwiększe. Skoro i tak host skaluje w dół.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Na Zachodzie bez zmian
    By krunz in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 01:27
  2. [ Pozostałe ] Po zachodzie bez zmian...
    By wpkx in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2010, 17:00
  3. U nas bez zmian - ZIMA
    By Pimps in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2010, 15:32
  4. [ Krajobraz ] Na południu bez zmian...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2009, 06:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •