Close

Strona 75 z 87 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 868
  1. #741

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Szmatławce brukowe zawsze stawiały na nagłówki
    https://i.imgur.com/ZHsZbUZ.jpg
    Z drugiej strony to prawo rynku - jest popyt jest podaż. A to składa się na nieciekawy obraz dzisiejszego społeczeństwa. I lepiej nie będzie patrząc na poziom nauczania zaprezentowany w lekcjach w TV. Jeszcze mam nadzieję, że to odrobina stres, ze występ na żywo itp., i że w szkole to wygląda lepiej.

  2. #742

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Zawsze mnie zastanawiło, kto pracuje w takim szambie ?

    A powiadają, że żadna praca nie hańbi.
    ale niestety to też znajduje odbiorców. i nawet starsi ludzie czytają np. se czy fakt, chyba serio, bo mało jest takich, którzy kupują żeby się pośmiać. czy podaż czyni popyt?

  3. #743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Zawsze mnie zastanawiło, kto pracuje w takim szambie ?...
    Studenci. A student biedny i musi mieć co do garnka wrzucić. Moja koleżanka przez kilka lat pracowała w największym polskim portalu internetowym, jako redaktor w dziale ploteczkowym. Kiedyś paniom z tego działu mocno podpadł Robert Korzeniowski, który zostawił żonę dla kochanki więc trzeba go było jakoś obsmarować. Tyle, że oprócz zostawienia żony dla młodszej niczym szczególnie haniebnym się nie wsławił więc po burzy mózgów powstał artykuł jak się na mieście spocił pod pachami.

  4. #744
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Z drugiej strony nie widzę różnicy w czytaniu brukowców czy jakiś szmatławców politycznych od czytania portali społecznościowych gdzie wydawało się czasami dość poważni dziennikarze, politycy potrafią zbłaźnić się nie jeden raz, nie dwa ale cały czas.

    Z inne beczki, mieszkańcy u nas przegłosowali że fundusze zamiast na rozbudowę placu zabaw trafią na budowę pomnika, wstępny projekt to Jarosław K. na osiołku z mieczem w ręku siekający wirusa.

  5. #745
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta

    Z inne beczki, mieszkańcy u nas przegłosowali że fundusze zamiast na rozbudowę placu zabaw trafią na budowę pomnika, wstępny projekt to Jarosław K. na osiołku z mieczem w ręku siekający wirusa.
    Ty podobno chciałeś mieć wątek bez polityki?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Z inne beczki, mieszkańcy u nas przegłosowali że fundusze zamiast na rozbudowę placu zabaw trafią na budowę pomnika, wstępny projekt to Jarosław K. na osiołku z mieczem w ręku siekający wirusa.
    To niech zrobią pomnik w formie placu zabaw.

  7. #747

    Domyślnie

    1 kwietnia...
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #748

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zdziwiony nadal jestem że szpitale pozwalają na wpuszczanie ludzi na swój teren, ludzie się plątają po korytarzach, poczekalniach, podchodzą do zamkniętych oddziałów i wykorzystują otwarte drzwi że się spotkać z pacjentami i to tam gdzie wszyscy po radioterapii, chemii, zabiegach, masakra jaki ten naród jest głupi !!
    Dziwne, w Poznaniu szpitale jak fortece ze zwodzonym mostem. Dzwonisz i odpowiadasz na pytania o wirusa, pobyt za granicą itp przez kilka minut. A potem jeszcze ta sama procedura przed rejestracją. Przypadkowo chrząkniesz i nie dasz rady wejść. Wcale zresztą się nie dziwię, pracownicy medyczni to grupa wysokiego ryzyka.

  9. #749
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Na stronie https://www.zus.pl/ można juz składać wnioski dla prowadzących działalność. Zakładka tarcza antykryzysowa.

    P.S. Na razie serwery im się ugotowały. XD

    - - - - kolejny post - - - - - -

    EDIT:

    Logowanie gdziekolwiek przez ePUAP też leży. Podobnie jak podpis elektroniczny. Fajne te serwery, takie nie za tanie i nie za wydajne. XD
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #750

    Domyślnie

    Tanie to to na pewno nie było.

Strona 75 z 87 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. COVID-19
    By ksh in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 897
    Ostatni post / autor: 24-03-2020, 03:31
  2. Zmiana polityki licencyjnej Adobe
    By doktor in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •