Close

Strona 1 z 87 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 868
  1. #1
    ksh
    Gość

    Domyślnie Covid-19 - bez polityki !!

    @Jacek_Z jak ktoś będzie politykował banuj, temat jest potrzebny bo póki co jest to dla większości ważniejsze niż pogaduchy o tym czy zdjęcie leci w lewo czy w prawo.
    Szkoda zaśmiecać inne watki pytaniem się o zdrowie kogoś z forum czy o kwestie księgowe, zus-y, może bez polityki ktoś coś się dowie o wyjazdach, zwrotach kasy, powrotach do kraju itp.

  2. #2

    Domyślnie

    @koesh - niepoprawny z Ciebie optymista.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie, mnie bardziej interesuje kwestia podróżowania i gospodarki.

    Trzy wyjazdy z czego dwa zapłacone i jeden zarezerwowany bez kasy, miało być tak fajnie, a jest tylko smuteczek, ciekaw jestem kiedy to wróci do normy.
    Wiem że to jest takie troszkę płytkie martwienie się o wyjazdy jak tyle ludzi umiera od wirusa ale po każdej tragedii ważny jest powrót do normalności.

    Kwestia gospodarki, ekonomiści obliczają że taki zastój w gospodarce przez trzy miesiące to rok wychodzenia z zapaści.
    Coś tam plotki niosą że pomysł 50% Prezydenta nie będzie tylko jakaś kwota gotówki na okres trzy miesiące żeby zrekompensować wydatki na ZUS ponieważ umorzenie ZUS powoduje że zmniejsza się odpis od podatku.

  4. #4

    Domyślnie

    I proponuje dwa slowa TABU zeby to nie poszlo w strone polityki i klotni..
    1. RZĄD
    2. OPOZYCJA.

    I bedzie dobrze.

    P.s @90s jesli masz mozliwosc to sie odezwij.
    Bo tak nagle zamilkles...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Osobiście najbardziej wkurza mnie niefrasobliwość osób, które opłaciły z wyprzedzeniem wywczasy za granicą i wbrew rozumowi, pojechały byczyć się w lutym i marcu tego roku, gdzieś tam, również we Włoszech, a obecnie mają pretensje do wszystkich świętych, że mają problem z powrotem do domu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    W Jeleniej Górze właśnie staje produkcja w największych zakładach.

    Branża turystyczna w Polsce stoi całkowicie.

    Wczoraj sam sobie nastawiłem złamany palec (przy okazji dowiedziałem się jak silne mam zwieracze ), dostać się do chirurga graniczy z cudem.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    Lekarstwo (shutting down) wydaje sie byc gorsze od choroby. P.S. Bundeswehr ktos podwedzil 6 Mio masek.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Osobiście najbardziej wkurza mnie niefrasobliwość osób, które opłaciły z wyprzedzeniem wywczasy za granicą i wbrew rozumowi, pojechały byczyć się w lutym i marcu tego roku, gdzieś tam, również we Włoszech, a obecnie mają pretensje do wszystkich świętych, że mają problem z powrotem do domu.
    Mam wrażenie, że w lutym (koniec ferii w Polsce) w Europie nie było świadomości grozy sytuacji. Sytuacja w zasadzie gwałtownie przyspieszyła w tygodniu po feriach. Przynajmniej ja to tak postrzegam.
    Wyjazd w marcu faktycznie wygląda na działanie wbrew rozumowi.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #9

    Domyślnie

    Z innej beczki, popularny sklep foto sprzedaje bawełniane maseczki 5szt - 75zł , brawo, właśnie stracili w moich oczach i to bardzo.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  10. #10

    Domyślnie

    Koesh (którego poglądy są mi bardzo odległe) tym razem pisze o działaniach. IMO neutralnie i to jest OK.
    Ta pomoc, o której pisze, wielu z nas może istotnie pomóc.

    Mnie dzisiaj jedna firma odwołała istotne dla firmy gdzie pracuję zamówienie, a drugi klient ma dzisiaj zebranie Zarządu i przegląd inwestycji. Pewnie drugi duży projekt (który mieliśmy zacząć tydzień temu) pójdzie na półkę.
    O 14tej mam cotygodniową telekonferencję z zarządem sporej firmy produkcyjnej (200 osób, 100 na produkcji, 60% produkcji na eksport). Już jestem przestraszony.
    Podobnie jak dla innych, zabójczy jest brak popytu.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 1 z 87 1231151 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. COVID-19
    By ksh in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 897
    Ostatni post / autor: 24-03-2020, 03:31
  2. Zmiana polityki licencyjnej Adobe
    By doktor in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •