Close

Strona 15 z 87 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 868
  1. #141

    Domyślnie

    ograniczono w komunikacji miejskiej ilość osób, a co z prywatnymi przewoźnika? widziałem wczoraj dość pełne mikrobusy ludzi wracających z pracy. może dziś inaczej?

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    ograniczono w komunikacji miejskiej ilość osób, a co z prywatnymi przewoźnika? widziałem wczoraj dość pełne mikrobusy ludzi wracających z pracy. może dziś inaczej?
    Ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości? Ktoś stanie w drzwiach każdego autobusu i będzie liczył pasażerów, czy to przepis, który będzie tylko teoretyczny?

  3. #143
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak samo jak wszędzie liczy sie na rozsądek i zrozumienie ale... jak tu być tym rozsądnym i czekać godzinę na następny autobus może mniej zatłoczony ?

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Moja polówka wierzy w mudry dłoni. Ponoć jej pomagają i sam nie wiem co myśleć jak się tak leczy od wielu lat i szybko jej wszystko przechodzi. A że gadać nie mogłem a ona mogła to musiałem też te paluchy powyginane trzymać.
    Moja uznaje akupresurę i też jakieś dziwne rzeczy z dłońmi. Do tego zioła. A ponieważ to Pani Biolog, ze specjalizacją z fizjologii roślin, to coś tam o zielsku wie .

    Ja wolę akupresurę .

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta

    Kupiliśmy nawilżacz ale taki mały nie wiem czy można go używać do inhalacji bo nie działa na zasadzie pary wodnej tylko takiego rozrzedzonego spryskiwacza. Bardzo podobnie to wygląda ale jest to zimne obłok wody. Mamy też olejek o którym pisałeś.

    ...

    Moja polówka wierzy w mudry dłoni. Ponoć jej pomagają i sam nie wiem co myśleć jak się tak leczy od wielu lat i szybko jej wszystko przechodzi. A że gadać nie mogłem a ona mogła to musiałem też te paluchy powyginane trzymać.
    Nie, absolutnie nawilżacz do inhalacji się nie nadaje. To raczej należy rozpatrywać w charakterze nie inhalacji a PARÓWKI, które są znacznie skuteczniejsze. Czyli jak pisałem wyżej z dużą michą i kocem.
    Co do połówki... masz mądrą kobietę obok siebie jeśli jest otwarta na takie rzeczy, bardzo dobrze. Jest ogrom rzeczy, które pomagają bardziej niż nam się wydaje, jedni nazywają to mudrami, inni medytacjami, czakrami, jeszcze inni wiarą. Wiarą w coś, co jest tam, dokąd większość z ludzi do tej pory nie dotarła i nigdy nie dotrze. Jedni traktują to jako religie inni wierzą - w dużym skrócie - w "energię", jakąś niewidzialną siłę, którą sami możemy ukierunkować. I to NAPRAWDĘ DZIAŁA! Temat rzeka, ale pewien jestem, że prędzej powinieneś pogadać o tym ze swoją kobietą bo tu na takie rzeczy na pewno nie ma miejsca...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #146

    Domyślnie

    Dzisiaj wszyscy pracownicy otrzymali mailem polecenie NIE uzywania masek chirurgicznych, jesli nie stoja bezposrednio przy operowanym pacjencie. Nie zeby pieniedzy nie bylo- masek nie ma. "Szok i niedowierzanie". Takie same miny musieli miec zolnierze 6.Armii pod Stalingradem gdy im krasnoarmiejcy "ruki wwierch" podnosic kazali.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Dzisiaj wszyscy pracownicy otrzymali mailem polecenie NIE uzywania masek chirurgicznych, jesli nie stoja bezposrednio przy operowanym pacjencie. Nie zeby pieniedzy nie bylo- masek nie ma. "Szok i niedowierzanie.
    Najbogatszy kraj UE i proszę jaka plama na honorze.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Chyba jedyne dwa kraje, które skutecznie sobie radzą to Korea i Singapur. Postawiły na testy i bardzo dokładny wywiad, śledzenie drogi wirusa. Bez kwarantanny dla każdego. Czy tego typu strategia jest możliwa do zastosowania w Europie to nie wiem.
    Faktycznie w Korei krzywa zachorowań zaczyna się wypłaszczać: https://gisanddata.maps.arcgis.com/a...23467b48e9ecf6, ale w Singapurze krzywa przynajmniej jak w Polsce.

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    mam nadzieję, że i w "naszych" mediach zrobią z tego przynajmniej tygodniową gównoburzę - podobnie jak to ma miejsce w przypadku jakichkolwiek działań naszych władz - o zbrodni na ludzkości?
    pytanie retoryczne rzecz jasna...
    to się dzieje w przypadku ograniczonych zasobów. staje się przed wyborem kogo ratujemy, kogo nie, kto ma nosić maseczkę, kto nie, kto ma żyć, kto umierać. minęło ledwo kilka dni, kiedy to pisałem, gdzie ci wzburzeni humaniści jaki to faszyzm i segregacja nie do pomyślenia?
    ale u nas będzie się tłukło do porzygu jakie to kolosalne błędy rządzący popełnili/popełniają bo nie mają milionów maseczek, milionów kombinezonów, tysięcy respiratorów i dziesiątek milionów testów aby badać każdego, wszędzie i dla pewności po kilka razy...
    Tylko u nas od początku nie było, a tam dopiero teraz zabrakło. Jak na razie w jednym szpitalu.

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Moja uznaje akupresurę i też jakieś dziwne rzeczy z dłońmi. Do tego zioła. A ponieważ to Pani Biolog, ze specjalizacją z fizjologii roślin, to coś tam o zielsku wie .

    Ja wolę akupresurę .

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Nie, absolutnie nawilżacz do inhalacji się nie nadaje. To raczej należy rozpatrywać w charakterze nie inhalacji a PARÓWKI, które są znacznie skuteczniejsze. Czyli jak pisałem wyżej z dużą michą i kocem.
    Co do połówki... masz mądrą kobietę obok siebie jeśli jest otwarta na takie rzeczy, bardzo dobrze. Jest ogrom rzeczy, które pomagają bardziej niż nam się wydaje, jedni nazywają to mudrami, inni medytacjami, czakrami, jeszcze inni wiarą. Wiarą w coś, co jest tam, dokąd większość z ludzi do tej pory nie dotarła i nigdy nie dotrze. Jedni traktują to jako religie inni wierzą - w dużym skrócie - w "energię", jakąś niewidzialną siłę, którą sami możemy ukierunkować. I to NAPRAWDĘ DZIAŁA! Temat rzeka, ale pewien jestem, że prędzej powinieneś pogadać o tym ze swoją kobietą bo tu na takie rzeczy na pewno nie ma miejsca...
    No właśnie też mi mówiła na przykładzie akupresury że to działa.
    Sam raczej sceptyczny jestem co do takich rzeczy ale zioła i ogólne zdrowa żywność i suplementacja dla mnie to podstawa prawidłowego funkcjonowania. Organizm ma mocne mechanizmy samoleczenia i regeneracji ale musi mieć dostarczone materiały.
    Pijemy też soki wyciskane metodą Gersona oraz mamy witaminę C z Aronii.
    Ale wiadomo to już nie te warzywa i owoce co kiedyś, mało składników mineralnych i witamin oraz coraz więcej chemii.

    Co powiecie aby zebrać wszystkie te metody i sposoby, podzielić je na kilka kategorii i przypiąć temat dla innych? Sami widzicie że skala rośnie i nie widać aby jakikolwiek kraj, rząd lub przepisy to zatrzymały nagle i skutecznie.

    Myślę też że trzeba głośno to powiedzieć że większość z nas będzie się musiało leczyć samodzielnie i rękoma swoich bliskich. Zamkniętymi będąc w swoich domach wraz z innymi domownikami.

    Więc może zróbmy temat co warto mieć w domu.
    Jak się leczyć. w kilku kategoriach tzn. Pewne sprawdzone metody. Plus takie właśnie niekonwencjonalne które nie zaszkodzą a mogą pomóc.
    Listę ziół jakiś metod uciskania masażu itd.
    Dokładny opis oklepywania. Czy zbijać temperaturę czy nie? i inne techniki warte sprawdzenia.
    Jakieś sposoby na kaszel.
    Takie małe kompendium wiedzy i środków aby każdy mógł próbować coś zrobić więcej jak leżeć i czekać na pomoc która coraz pewniejsze że nie nadejdzie.

    Ja bym dodaj jeszcze do swojej listy cynamon który piłem ze wszystkim oraz imbir.

Strona 15 z 87 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. COVID-19
    By ksh in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 897
    Ostatni post / autor: 24-03-2020, 03:31
  2. Zmiana polityki licencyjnej Adobe
    By doktor in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •