Close

Strona 11 z 87 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 868
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Choc i tak mamy lepiej niz we Francji gdzie rozwazaja wprowadzenie godziny policyjnej.
    Skoro mają od dawna stan wyjątkowy, to nie bardzo zostało już cokolwiek do wprowadzenia.

  2. #102
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przypuszczam że u nas też będzie wprowadzony zakaz wychodzenia np po 18 czy coś takiego, idziemy za przykładami Włoch czy Hiszpanii, nie ma bardzo jak siew wyłamywać z tego, nikt nie potwierdzi czy to ma sens czy nie, logika podpowiada że ma sens patrząc na pierwsze ogniska we Włoszech, które wygasły dzięki izolacji.
    Sporo tego co jest obecnie idzie w kierunku rozsądku samych ludzi, jeśli będą problemy pewnie stan wyjątkowy trzeba będzie wprowadzić.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Choc i tak mamy lepiej niz we Francji gdzie rozwazaja wprowadzenie godziny policyjnej.
    A oni to chyba nawet nie muszą niczego wprowadzać...
    Chyba że przeoczyłem odwołanie stanu wyjątkowego po masakrze w Nicei.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Staliśmy z żoną na balkonie i podziwialiśmy Oriona, który powoli chyli się ku zachodowi.
    Brakuje tylko żeby Betelgeza walnęła.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Brakuje tylko żeby Betelgeza walnęła.
    Z tego co się orientuję, wybuch Betelgezy nam nic nie zrobi. Za daleko na falę, no i nie jest biegunami w stronę Ziemi ustawiona. Bardziej bym się Yellowstone martwił. Znów zaczyna straszyć.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #105

    Domyślnie

    Macie też takie wrażenie że cała ta sytuacja z epidemią pokazuje jakim dnem są obecne społeczeństwa?
    Nie potrafią zadbać o siebie, swoich bliskich i ogół . Chcą aby odgórnie narzucono kontrole i niewolę bo sami nie potrafią się w żaden sposób zmobilizować. Młodzi mają w poważaniu że ich rodziny mogą wykończyć oni sami.Imprezują i szpanują tym.

    Gdzie ta inteligencja i społeczeństwo wysokorozwinięte?. Już się dobijamy aby komunizm albo inny totalitaryzm kierował naszym życiem.
    Nie tak to powinno wyglądać.

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Z tego co się orientuję, wybuch Betelgezy nam nic nie zrobi. Za daleko na falę, no i nie jest biegunami w stronę Ziemi ustawiona. Bardziej bym się Yellowstone martwił. Znów zaczyna straszyć.
    Jest znacznie bliżej olbrzymia kaldera pod jeziorem Laacher See w Niemczech.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Sytuacja jest poważna i trzeba stosować coraz poważniejsze metody.

    Zabawnie brzmi jednak stwierdzenie, że spacer jest niezbędny (- Wyjście z psem, czy na spacer też jest niezbędne, ale to nie oznacza, że mamy się gromadzić. Jeśli nie ograniczymy wyjścia z domów do zera nie uda się nam ocalić ludzkich żyć - tłumaczył prof. Szumowski.).
    Wyprowadzić psa faktycznie trzeba, ale jak udowodnić że musiałem wyjść na spacer, a sąsiada spotkałem przypadkiem?

    Z rodziną unikamy wychodzenia, ale wkurzeni jesteśmy coraz bardziej.
    .
    A dla mnie to nie brzmi zabawnie. Nie wyobrazam sobie siedzenia non stop w czterech scianach i patrzenia w sufit. Moge sie nawet 10 metrow od innych osob trzymac, moge absolutnie niczego nie dotykac.
    Ale nie moge non stop byc w domu w zamknieciu. Szczescie, ze chodze do pracy a nie zdalnie.
    Na bezludnej wyspie by mnie mial problemu.

    A z tym sasiadem, to mozesz mu krzyknac z daleka Dziendobry i nie podchodzic przeciez.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #108
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    ..Młodzi mają w poważaniu że

    Gdzie ta inteligencja i społeczeństwo wysokorozwinięte?

    Nie tak to powinno wyglądać.
    To zupełnie inny temat, ale mam podobne odczucia. Patrzę na ogłupiające programy w TV (każdej: TVP, TVN, Polsat) i nie wiem czy to celowe ogłupianie by lepiej manipulować czy po prostu komercja i zysk.
    2. Zauważ, że na rynku w sumie nie ma wiele pracy dla fachowców z górnej półki (pomijam kilka branż). Robota jest dla osób z wykształceniem zawodowym. Lepiej być po zawodówce niz zrobic magistra.
    Nauczyciel zaczyna od 2600 zł, czyli od pensji minimalnej. To bardzo symboliczne. Operator maszyny budowlanej by się roześmiał w nos za taką propozycje (nic do nich nie mam, cięzka praca, niech zarabiają).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Jest znacznie bliżej olbrzymia kaldera pod jeziorem Laacher See w Niemczech.
    A no jest. I też jakąś aktywność wykazuje.
    Tylko, że:
    -Yellowstone wykazuje dużo większą aktywność;
    -Jest większe. Jezioro ma 3.3km kwadrat. Yellowstone to kaldera 55x80 km.
    Wg szacunków naukowców, erupcja Yellowstone o sile poprzedniej, uśmierciła by ~5 mld ludzi. Licząc bezpośrednio i pośrednio.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    ...
    Ale nie moge non stop byc w domu w zamknieciu.
    ...
    To musisz bardzo szanować ustanowione prawa, aby zachować swobodę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    A no jest. I też jakąś aktywność wykazuje.
    Tylko, że:
    -Yellowstone wykazuje dużo większą aktywność;
    -Jest większe. Jezioro ma 3.3km kwadrat. Yellowstone to kaldera 55x80 km.
    Wg szacunków naukowców, erupcja Yellowstone o sile poprzedniej, uśmierciła by ~5 mld ludzi. Licząc bezpośrednio i pośrednio.
    Nie tak dawno temu był w niemieckich mediach nadawany apel, aby zaopatrzyć się środki niezbędne do życia i przeżycia na dłuższy czas.
    Laacher, to też wredny wulkan i tylko 550 km od Polski, czyli może z powodzeniem zacementowwć nam płuca.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 11 z 87 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. COVID-19
    By ksh in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 897
    Ostatni post / autor: 24-03-2020, 03:31
  2. Zmiana polityki licencyjnej Adobe
    By doktor in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 12:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •