Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Bliskie spotkanie z dzikiem.

    Człowiek usiadł na chwilę żeby zjeść śniadanie i dać odpocząć nogom. Zapach jedzenia zwabił gości .

    Podlesiec woj.lubuskie 19 marca 2020

    1/400 s f/6,3 550 mm

    ISO1100

    Szkoda tej sporej ogniskowej. Jak zjechałem na krótszą to dziki już ukryły się za trawami i olszami.

    I.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6783.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	262,2 KB
ID:	37490

  2. #2

    Domyślnie

    Wygląda tak jakby chciał, by go pogłaskać.

  3. #3

    Domyślnie

    Albo takie zdziwienie, coś w stylu, wyszedłem po kartofle, spotkałem człowieka Ewentualnie liczył na udział we wspólnym śniadaniu
    Jestem bo jestem, a jestem dlatego że jestem, i będę dlatego że jestem, a byłem dlatego że dziś jestem....

  4. #4

    Domyślnie

    Po kąpieli błotnej szukała kogoś od masażu

  5. #5

    Domyślnie

    To już wiadomo czemu tak ich ciągnie do miasta

  6. #6

    Domyślnie

    Wybacz, ale 19 marca 2020 to powinno się w domu siedzieć, a nie dzików szukać.

  7. #7

    Domyślnie

    @PM.M widzisz głównie tyczy się to ludzi w miastach ze względu na dużą, zatłoczoną masę ludzką żyjącą w skupisku i włóczącą się po sklepach, centrach handlowych i świecie. Ja w tym czasie odpoczywałem na urlopie w małej rodzinnej porośniętej dookoła lasami wsi (tak jak mam to w zwyczaju bo wyloty za granicę mnie nie rajcują), gdzie liczba mieszkańców nie przekracza nawet 50 ludzi , po drugie dziki znalazły mnie same , po trzecie wędrowałem w pojedynkę zgodnie z zaleceniami ministra zdrowia .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Wybacz, ale 19 marca 2020 to powinno się w domu siedzieć, a nie dzików szukać.
    nie szkoda Ci czasu na takie wrzutki?

    Zdjęcie sympatyczne, choć rzeczywiście troszkę za bliskie.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gniady Zobacz posta
    nie szkoda Ci czasu na takie wrzutki?
    O tyle nie szkoda, że dopóki wszyscy łaskawie nie będą siedzieć w domu, jak nie muszą wychodzić, dopóty to dziadostwo się będzie szerzyć pochłaniając kolejne ofiary i rujnując gospodarkę. Włosi też tak sobie wyłazili. Dopiero jak im rząd zabronił niemal całkowicie wychodzić z domu (muszą na każde wyjście wypełnić formularz dlaczego i gdzie wychodzą), to się nagle okazało że da się z tym wygrać. A u nas każdy znajdzie sobie powód, jak nie można do centrum handlowego to do lasu. A już zupełnie głupie jest podejście ludzi z małych miejscowości, którzy myślą że ich to się nie tyczy, tylko to problem miast. Zwłaszcza jak na tych wsiach połowa się utrzymywała z pracy (często na szaro/czarno) w Anglii, Niemczech, Austrii itd. To nie są żarty.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    A już zupełnie głupie jest podejście ludzi z małych miejscowości, którzy myślą że ich to się nie tyczy, tylko to problem miast.
    Jako osoba z małej miejscowości czuję się wywołany. Odpowiem cytatem: https://tko.pl/45278,2020,04,01,mazu...kimi-turystami .
    Żeby była jasność: ci "goście" to rejestracje zaczynające się na W, L, D, G, E... To nie są żarty!

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Bliskie spotkania.
    By darjo1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-06-2018, 10:50
  2. [ Przyroda ] Bliskie spotkanie
    By nowikon in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-10-2010, 21:33
  3. [ Przyroda ] Bliskie spotkania...
    By darek_d in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 22:00
  4. [ Krajobraz ] Bliskie spotkanie wersja BW
    By Leszek Bujnowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-09-2009, 10:00
  5. [ Foto-żart ] spotkanie z dzikiem
    By jurekb in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-12-2008, 23:40

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •