Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31

    Domyślnie

    Uruchom jako trial. W lewym górnym rogu jest czerwona ikonka "Kup", czy jakoś tak. Tam też będzie opcja zakupu za darmowy kod z miejscem na maila.
    Ostatnio edytowane przez DeadPixel ; 21-03-2020 o 14:57
    D500, D5100, N 18-105, S 17-50, Tokina 100, Metz 64 af-1, Eizo CS2420

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Ściągam plik instalacyjny, odpalam, domyślną lokalizację potwierdzam (wskazywałem też inną bez efektu).
    Oszczędnie piszesz więc od początku: przedstawiasz się na wskazanej stronie? Otrzymujesz pierwszego maila z prośbą o potwierdzenie? Potwierdzasz? Dostajesz 2 maila
    z linkiem do strony i kodem?

  3. #33

    Domyślnie

    Na pewno pobrałeś instalkę wersji 3 na nie 4 ?. Pobierz ją z linki którą masz w mailu z kluczem.

  4. #34
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2015
    Miasto
    Grudziądz
    Posty
    100

    Domyślnie

    Pobrałem program z niewielkimi problemami i wszystko w porządku. Muszę przyznać, że trochę dziwnie jest podany.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazzi Zobacz posta
    Na pewno pobrałeś instalkę wersji 3 na nie 4 ?. Pobierz ją z linki którą masz w mailu z kluczem.
    Tak. Wersja 3 z poczty.

    Antywirusy etc nie blokują. Po prostu program informuje że należy wpisać właściwy klucz (wpisuję ten z maila oraz drugi z drugiej wiadomości).

    Widocznie tak ma być.
    Za darmo nic nie ma

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Oszczędnie piszesz więc od początku: przedstawiasz się na wskazanej stronie? Otrzymujesz pierwszego maila z prośbą o potwierdzenie? Potwierdzasz? Dostajesz 2 maila
    z linkiem do strony i kodem?
    Dokładnie tak robię.

  6. #36

    Domyślnie

    U mnie było tak: Po instalacji program się uruchomił i prosił o klucz. Wpisałem i nie zadziałał, ale nie pytał o maila. Potem uruchomiłem go od nowa i wybrałem opcję "buy" i tym razem w okienku było miejsce na maila i naklucz. Zadziałało.
    D750
    flickr

  7. #37

    Domyślnie

    U mnie nie ma opcji buy. Tylko miejsce na klucz.
    Tylko klucz i nic więcej.

  8. #38

    Domyślnie

    U mnie było tak. Pobrałem mały plik instalacyjny. Za jego pomocą przeprowadziłem instalację. Pod koniec program informował o potrzebie restartu komputera, ale go nie wymuszał. Zrestartowałem komputer i odpaliłem zainstalowany program. Wszedłem opcje rejestracji lub coś takiego (już dokładnie nie pamiętam). Pojawiło się okno buy i I have a key lub coś w tym stylu. Po wybraniu drugiej opcji pojawiło się okno aby podać e-mail i klucz z wiadomości. Wszystko gładko i bez problemów.

  9. #39

    Domyślnie

    Poszło.

    Znalazłem cały program w necie. Zainstalowany. Wpisany kod otrzymany na maila działa.

    Niestety - link z wiadomości którą dostałem w mailu nie pozwolił zainstalować programu. Cały czas pisał że klucz wpisać muszę właściwy. Ten sam klucz działa, jeśli program ściągniemy z netu. Nie używając linka z wiadomości, a tylko sam klucz.

    A program ?
    Jest darmowy, więc niech będzie. Wolną chwilą warto się chyba pobawić czymś nowym
    Przecież nic nie kosztuje, czas wypełnieni. A może korzyści jakieś też będą

  10. #40

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Luminar 3 - opinie używających
    By paveu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 00:45
  2. Luminar 3
    By Sosul in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2019, 09:32
  3. kolory w ps a aurora i luminar
    By nikonel in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-05-2018, 22:07
  4. MacPhun Luminar
    By pmm in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-12-2017, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •