Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    Miałem to samo. Zawsze rejestruje moje maile z dopiskiem +cośtam na przykład zamiast mój.mail@gmail.com daje mój.mail+luminar@gmail.com. Wszystkie maile przychodzą a w razie spamu wiem kto mnie sprzedał;] Tutaj też tak zrobiłem i przy mailu z plusem nie zadziałało. Zarejestrowałem jeszcze raz bez plusa, dostałem ten sam kod autoryzacyjny i tym razem zadziałało

  2. #22

    Domyślnie

    Założyłem nowy mail.
    Wysłałem. Odebrałem. Wszedłem. Zapisałem.

    Nie działa.

    Ps.
    Kod aktywacyjny dostałem inny.

  3. #23

    Domyślnie

    Podesłałem znajomemu ( sam mam wszystkie wersje od 2018 ). Wszystko działa - dzięki za info.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Założyłem nowy mail.
    Wysłałem. Odebrałem. Wszedłem. Zapisałem.

    Nie działa.

    Ps.
    Kod aktywacyjny dostałem inny.
    A wpisujesz właściwego maila w okno aktywacji ?

  5. #25

    Domyślnie

    To był dobry trop z tym mailem. Od razu po instalacji jak się uruchomił, nie było w okienku maila. Uruchomiłem zatem ponownie, normalnie i faktycznie był do wpisania mail i kod i poszło
    D750
    flickr

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A wpisujesz właściwego maila w okno aktywacji ?
    Okno jest tylko z miejscem na wpisanie klucza.
    Na maila nie ma miejsca. Coś jest nie teges, skoro jednym się odpala, działa i ok jest.
    Do tego najwyraźniej mamy różne okna, skoro pytasz o wpisanie maila.

    Ktoś miał problem i go rozwiązał ? Jak... ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez koniksk Zobacz posta
    To był dobry trop z tym mailem. Od razu po instalacji jak się uruchomił, nie było w okienku maila. Uruchomiłem zatem ponownie, normalnie i faktycznie był do wpisania mail i kod i poszło

    Ja uruchomić ponownie program, który nie jest zainstalowany ?

  7. #27

    Domyślnie

    O rany..
    uściślimy co sie u ciebie dzieje
    nie instaluje się program ?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    O rany..
    uściślimy co sie u ciebie dzieje
    nie instaluje się program ?
    Ściągam plik instalacyjny, odpalam, domyślną lokalizację potwierdzam (wskazywałem też inną bez efektu).
    Teraz po chwili, to samo wyświetlone okno, wyświetla miejsce na wpisanie klucza. Wpisuję klucz, lub kopiuję, z kreskami, bez kresek itd.
    Komunikat mówi: wpisz prawidłowo klucz.

    Hehe można się śmiać, ale przecież instalowałem już w życiu parę rzeczy, więc chyba potrafię prawidłowo wpisać klucz do programu. W każdym razie, myślałem tak do teraz

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Ściągam plik instalacyjny, odpalam, domyślną lokalizację potwierdzam (wskazywałem też inną bez efektu).
    Teraz po chwili, to samo wyświetlone okno, wyświetla miejsce na wpisanie klucza. Wpisuję klucz, lub kopiuję, z kreskami, bez kresek itd.
    Komunikat mówi: wpisz prawidłowo klucz.

    Hehe można się śmiać, ale przecież instalowałem już w życiu parę rzeczy, więc chyba potrafię prawidłowo wpisać klucz do programu. W każdym razie, myślałem tak do teraz
    Może programowi (Luminar) antywirus lub zapora blokuje dostęp do neta i bez tego nie może potwierdzić klucza?
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d90 Zobacz posta
    Ściągam plik instalacyjny, odpalam, domyślną lokalizację potwierdzam (wskazywałem też inną bez efektu).
    Teraz po chwili, to samo wyświetlone okno, wyświetla miejsce na wpisanie klucza. Wpisuję klucz, lub kopiuję, z kreskami, bez kresek itd.
    Komunikat mówi: wpisz prawidłowo klucz.

    Hehe można się śmiać, ale przecież instalowałem już w życiu parę rzeczy, więc chyba potrafię prawidłowo wpisać klucz do programu. W każdym razie, myślałem tak do teraz
    Ale soft ci sie zainstalował czy nie ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    O ile pamiętam to w tym oknie jest ramka w której ponownie musiałem wpisać tego maila na którego "ściągnałem program a po prawej kod który dostajesz w mailu

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Luminar 3 - opinie używających
    By paveu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-10-2019, 00:45
  2. Luminar 3
    By Sosul in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2019, 09:32
  3. kolory w ps a aurora i luminar
    By nikonel in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-05-2018, 22:07
  4. MacPhun Luminar
    By pmm in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-12-2017, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •