Close

Strona 2 z 90 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 898

Wątek: COVID-19

  1. #11

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    W Krakowie lepiej nie otwierać, szczególnie w sezonie grzewczym.
    Wiesz że Kraków to jedyne miasto w Polsce gdzie zlikwidowano całkowicie paleniska ?

  3. #13

    Domyślnie

    moja "branża" też ma od dziś przymusowe wolne i podobnie jak Jacek, siedząc w domu nie zarabiam, w przypadku mojej żony (praca w żłobku) wynagrodzenie otrzyma (troszkę obniżone), tylko jak teraz wytrzymać z żoną w domu przez 24 godziny - choć moja wyrozumiała żona powiedziała, że jak nie pada to mam wsiadać na motocykl i wracać jak zadzwoni, a jak pada to mam garaż i pewnie dużo pracy przy moich motocyklach
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wiesz że Kraków to jedyne miasto w Polsce gdzie zlikwidowano całkowicie paleniska ?
    Mało mnie w sumie obchodzą poczynania sennego Majchra, ale ja jakoś nie odczuwam zmiany.
    Sam się podgrzewam EE i gazem.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  5. #15

    Domyślnie

    Ja niestety przekonałem się jak głupią mam część rodziny. Dzisiaj mi ręce opadły totalnie.

  6. #16

    Domyślnie

    Jacek rozumiem Cię, ja też mam przymusowe wolne. A w foto ślubnym coraz większa panika... Jakby utrzymali stan epidemiologiczny, to i tak nie ma gdzie robić wesela, ani jak gości zaprosić do kościoła. Pierwszy termin u mnie jest 9 maja... Zobaczymy Tutaj wesela śląskie, goście z Niemiec, może być cienki sezon... Dobrze, że z tego nie żyję...
    Ps. Pacjent 0 w Opolu też jest lekarzem, w Austrii był, później pracował w kilku szpitalach i na WSM w Opolu miał wykłady ze studentami... Nie ma co panikować, ale raczej do wiosny będzie jazda...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    tylko jak teraz wytrzymać z żoną w domu przez 24 godziny - choć moja wyrozumiała żona powiedziała, że jak nie pada to mam wsiadać na motocykl i wracać jak zadzwoni, a jak pada to mam garaż i pewnie dużo pracy przy moich motocyklach
    Mądra kobieta! Widać ma doświadczenie w postępowaniu z dziećmi
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Mało mnie w sumie obchodzą poczynania sennego Majchra, ale ja jakoś nie odczuwam zmiany.
    Sam się podgrzewam EE i gazem.
    Senny Majcher, co prawda, w wielu dziedzinach śpi.
    Zas ten syf co w Krakowie można spotkać to teraz idzie z sąsiednich miejscowości.
    Odczuwam zmianę, inaczej przy chłodach bym miał zapachy z kominów okolicznych domów jednorodzinnych.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    kwetia kontroli czego dotykasz i higieny po powrocie
    "powietrzem sie nie zarazisz" ew. tylko tym co wykrztuszone będzie od innego cżłowieka lub zgarniesz na rękę to co opadnie
    Ja i tak prawie nie wychodziłem, bo antybiotyk miałem (uf czyli nie ten wirus) , czasem kaszlne, no to nie chciałem straszyć ludzi.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Ja i tak prawie nie wychodziłem, bo antybiotyk miałem (uf czyli nie ten wirus) , czasem kaszlne, no to nie chciałem straszyć ludzi.
    Infekcji wirusowych w ogóle się nie leczy, jako że nie istnieją farmaceutyki, które je zwalczają.
    Można co najwyżej sztucznie pobudzać układ immunologiczny do intensywniejszego działania.
    W sumie jedynie wspomaga się pacjentów witaminami, uzupełnia elektrolity i tyle.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 2 z 90 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •