Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
  1. #31

    Domyślnie

    Tom01 dziękuję za ciekawe informacje. Jestem przed wymianą sprzętu i zwrócę teraz uwagę na poruszone przez Ciebie problemy.


    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Nikon Z50

  2. #32

    Domyślnie

    Ja wciąż czekam na laptopa 15 cali z ekranem 16:10 albo 3:2 i chyba się nie doczekam...

    *nie dotyczy Apple
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ja wciąż czekam na laptopa 15 cali z ekranem 16:10 albo 3:2 i chyba się nie doczekam...

    *nie dotyczy Apple
    Surface Book 2
    Surface Laptop 3

    Huawei mate book X pro (no dobra to 14)

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Surface Book 2
    Surface Laptop 3

    Huawei mate book X pro (no dobra to 14)
    Ale Surface L 15 mają tylko z Ryzenem , no i cena po rabacie 9000 za 16/512, a Matebook X Pro ma tylko 8GB Ram...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #35

    Domyślnie

    Nie mówiłes, ze ma być tanio Zresztą jak chcesz coś podobnej klasy (choć z innymi proporcjami) to XPS czy thinkpady cenowo nei odstają.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ale Surface L 15 mają tylko z Ryzenem , no i cena po rabacie 9000 za 16/512, a Matebook X Pro ma tylko 8GB Ram...
    Lukałeś na gamingowe laptoki MSI ?
    W dobrej konfiguracji (DP, 32 GB RAM, i-7 9750H, NV 1660Ti), można je wyrwać za circa 5k.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Nie mówiłes, ze ma być tanio Zresztą jak chcesz coś podobnej klasy (choć z innymi proporcjami) to XPS czy thinkpady cenowo nei odstają.
    Nie, nie ma być tanio. ACER z ekranem 4:3 chyba zresztą tej samej rozdzielczosci co w Surface tyle że 13,5" kosztuje w De 5000 zł (i7-10gen), 16/512. Tyle, że w PL jeszcze ich nie ma i nie wiadomo, kiedy będa. Surface 13,5 z takimi parametrami +80%. Po prostu nie lubię przepłacać No i wolałbym 15 a nie 13,5.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Lukałeś na gamingowe laptoki MSI ?
    W dobrej konfiguracji (DP, 32 GB RAM, i-7 9750H, NV 1660Ti), można je wyrwać za circa 5k.
    Ale chyba nie spełniają podstawowego mojego wymogu co do proporcji ekranu ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    ...
    Ale chyba nie spełniają podstawowego mojego wymogu co do proporcji ekranu ?
    Ekran ma rozmiar 15,6" (FHD) i choć to matowy IPS, to gamutowo jest to szajs, ale jeżeli ma być do dłubania w fotkach, to i tak podpina się zewnętrzne wyświetlacze.

    Coś się tak uparł na 15" ?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Ekran ma rozmiar 15,6" (FHD) i choć to matowy IPS, to gamutowo jest to szajs, ale jeżeli ma być do dłubania w fotkach, to i tak podpina się zewnętrzne wyświetlacze.

    Coś się tak uparł na 15" ?
    Teraz mam 14" UHD i nawet dobry ma gamut ale jednak proporcje mnie dobijają. 15,6 FHD to nadal 16:9.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #40

    Domyślnie

    Widzę, że sporo się tutaj zadziało pod moją nieobecność chcąc tylko uciąć temat - laptop BO TAK ha ha, bo tak mi wygodniej, bo laptopa nie używam tylko do obróbki i nie stoi zawsze w tym samym miejscu, bo chcę mieć możliwość jego przenoszenia, przewożenia itp itd. więc to MUSI być laptop.

    Nie doczekałam się tak naprawdę żadnych konkretnych przykładów... może ktoś podrzuci jakiś model ze swojego doświadczenia? Nie szukam wypasu bo nie mam też tyle kasy, chcę żeby był szybki i miał dobra kartę graficzną. Obecnie pracuję na 10-letnim Samsungu ze zintegrowaną kartą graficzną o szybkości żółwia więc naprawdę każdy nowy komputer będzie jak ZŁOTO

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 19:42
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-01-2011, 21:01
  3. Laptop + zewnętrzny monitor
    By malyd77 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 10:10
  4. Laptop + monitor zewnętrzny
    By Robik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 22:49
  5. laptop + zewnetrzny monitor
    By Klos in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 18:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •