Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    1. no, ale to wersja lenovo z 60HZ akurat. Kolory są jeszcze ok, ale jest ciemna.
    2. Z windowsem radzisz sobie normalnie, ściągasz na pendriva ze strony MS.

    Moim zdaniem sprawa jest dość, prosta - jeżeli potrzebujesz komputer, który będziesz często nosił (zwłaszcza na dystanse dłuższe niż dom-garaż-parking-biuro) to legion jest za ciężki (no chyba, że dokupisz drugi zasilacz i zostawisz w biurze).

    Jeżeli to ma być zastąpienie stacjonarki, która tylko sporadycznie będzie transportowana i będzie i tak podłączana do zewnętrznego monitora, to jest kapitalny (cena vs. parametry)

  2. #52
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Aktualnie mam Dell Vostro 15,6 cala i dwa zasilacze, jeden w domu drugi w szkole. To konieczność. Dwukrotnie zostawiłem zasilacz w szkole i w domu byłem uziemiony, mój akku wytrzymuje już z 1.5 godziny max ( i nie mogłem już w nocy wejść na forum ). Po tym jak zostawiłem laptop kolejny raz to kupiłem drugi zasilacz i teraz mam spokój (za to jeszcze czasami zostawiam w szkole myszkę )

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Nasycenie, o nasycenie tu chodzi a nie żadne "dobre kolory". Procentowo podana objętość gamutu to tylko i wyłącznie nasycenie. Kolor może być kompletnie od czapy i najczęściej jest.
    OK, biorę to pod uwagę, stąd nie klękam na kolanach bo napisano 100% sRGB. Natomiast zwracam uwagę na porównania na portalu, który przeprowadzał testy i spostrzeżeniu testera, który badał te kilka modeli Legionów o jakie mi chodzi (60, 120, 144 Hz).
    Jak pisałem laptop ma być pod Eizo, no ale w teren Eizo nie wezmę, a to wtedy trzeba ludziom czasami coś pokazać. No i ja nie chcę mieć czegoś mocno odmiennego na obu wyświetlaczach.

    Matryca 45 Mpx, spore RAWy, laptop 16 GB RAM, grafika MX350 - 2 GB. Nie za mało? Wystarczy mi to na długo? Aparat nowy, laptop też chce by posłużył lata.
    Aha - ja prawie nie filmuję, a jak juz to max FHD (czasami nawet tylko HD), w stronę 4K nie patrzę. To tak w kontekście sklejenia filmu do wrzucenia na YT czy do pokazania filmu z wakacji.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #53

    Domyślnie

    Dobra panowie, ja kupiłem nowego LG GRAM 16. Może pokuszę się o recenzję, ale na pierwszy rzut oka jest lepszy niż się spodziewałem, że będzie. :O Ekran wspaniały. Co mnie kompletnie zbiło z tropu - suwaki w LR chodzą płynniej, niż na mojej stacjonarce, czego kompletnie nie ogarniam bo wziąłem model z i5.
    Ostatnio edytowane przez Cichy ; 12-04-2021 o 13:45
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Co mnie kompletnie zbiło z tropu - suwaki w LR chodzą płynniej, niż na mojej stacjonarce, czego kompletnie nie ogarniam bo wziąłem model z i5.
    Jaką masz kartę graficzną w stacjonarce a jaką w tym laptopie?

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszek Zobacz posta
    Jaką masz kartę graficzną w stacjonarce a jaką w tym laptopie?
    Wiem do czego zmierzasz, ale nie tędy droga. Zresztą ja już dawno pisałem, że do responsywności LR wystarczy najtańszy GTX 1050/3 i wymiana na mocniejsza nic nie daje.

    PS. w komputerze mam 1660/6 , w laptopie jest integra Iris...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 19:42
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-01-2011, 21:01
  3. Laptop + zewnętrzny monitor
    By malyd77 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 10:10
  4. Laptop + monitor zewnętrzny
    By Robik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 22:49
  5. laptop + zewnetrzny monitor
    By Klos in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 18:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •