Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [DELL] Monitor

  1. #1

    Domyślnie [DELL] Monitor

    Witajcie, posiadam tak jak w temacie monitor...Więc moja prośba czy nadaje się on do obróbki zdjęć?
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

  2. #2

    Domyślnie

    DELL nie ma w ofercie ani jednego monitora skonstruowanego z myślą o kontroli koloru.

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenixs_Ck Zobacz posta
    Witajcie, posiadam tak jak w temacie monitor...Więc moja prośba czy nadaje się on do obróbki zdjęć?
    To tak jakbyś napisał że masz forda i czy nadaje się do rajdów na szutrach
    Napisz jaki, z doświadczenia wiem że wiele nadaje się do obróbki zdjęć ale wymaga to pewnych zabiegów, kontroli, a nawet nauki.
    To że monitor nie nadaje się do pracy z kolorem nie oznacza że nie da się na tym obrabiać zdjęć.
    Ja kalibrowałem pół roku temu dla bratanicy Della i jak postawiłem koło mojego to widziałem jakie są wady i na co trzeba uważać, wadą zauważalną jest że taki monitor wali po oczach jak spawara i szaleje na kolorach skóry mimo ustawienia co się dało.

  4. #4

    Domyślnie

    @koesh jak wrócę do domu to napisze jaki model....
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To tak jakbyś napisał że masz forda i czy nadaje się do rajdów na szutrach ...
    Miałem odpowiedzieć podobnie, mam auto marki Ford, powiedzcie mi czy nada się do przewiezienia wersalki.

    Poważniej mówiąc, z powodzeniem obrabiałem zdjęcia (przez 7 lat) na monitorze Dell U2211H.

Podobne wątki

  1. monitor dell U2410
    By piotrpl in forum Komputery
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 22-04-2014, 02:26
  2. Kolejne pytanie o monitor :) Eizo czy Dell
    By Ashir in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 03:45
  3. Jaki monitor ? Nec P221W czy Dell U24 ??
    By pawulonxxx in forum Komputery
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 10:18
  4. monitor Dell Dell M993s uzywa ktos?
    By R in forum Komputery
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 22:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •