Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Plecak - Manfrotto Advanced Befree vs Advanced 2 travel

    Przyszedł czas na zakup plecaka foto. Obecnie posiadam podstawowy Nikon D7200 + sigma 17-50/2.8 i korzystam z torby Lowepro Passport Sling, na którą nie mogę narzekać jednakże w najbliższym czasie przymierzam się do rozszerzenia zestawu o sigmę 70-200/2.8 sport. W związku z tym myślę również o zakupie plecaka, który będzie wygodniejszy bo odkąd muszę biegać za dzieciakami to torba zaczęła trochę bardziej przeszkadzać

    Poszukuję zatem wygodnego plecaka na zestaw D7200 + sigma 70-200/2.8 (najlpiej żeby się mieściła założona na body), sigma 17-50, lampa i inne drobe akcesoria. Docelowo pewnie dojdzie jeszcze jakiś obiektyw. Z racji tego, że często będę go używał na wypadach z dzieciakami potrzebuję w nim też trochę miejsca na rzeczy nie foto.

    Przejrzałem już wiele modeli i ostatecznie zastanawiam się nad dwoma od Manfrotto:
    1. Manfrotto Advanced Befree
    2. Manfrotto Advanced 2 Travel

    Żadnego jeszcze nie miałem okazji oglądać na żywo, ale może ktoś miał styczność i podzieli się opinią?

    Opcja pierwsza wydaje mi się bardziej do mnie dopasowana, cały mój zestaw bez problemu zmieszczę i powinno zostać jeszcze trochę miejsca na inne rzeczy. Niestety wydaje mi się, że dostęp do aparatu może być nieco za wolny bo jest od strony pleców - także to na minus. Opcja druga to plecak nieco większy, ale wydaje mi się, że mimo wszystko na rzeczy osobiste nie ma znacząco więcej miejsca. Dużym plusem jest jednak dostęp od boku, który wydaje mi się szybki i wygodny.

    Wszystkie rady i opinie mile widziane! Dodam tylko, że będzie to mój pierwszy plecak (do tej pory były tylko torby). Czy dostęp od boku często Wam się przydaje i ułatwia fotografowanie?

    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Jakbyś chciał to mam prawie nowy Tenba
    https://forum.nikoniarze.pl/threads/...L-Na-Gwarancji
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

Podobne wątki

  1. [Radom, 6-16 sierpień] - 6th FAI European Advanced Aerobatic Championship
    By pap911 in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 14:48
  2. Advanced Wireless Lighting i CLS
    By Vela in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-11-2006, 00:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •