Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    No dobra, może głupie pytanie, ale czy próbowałeś ostatniej - czyli najprostszej rzeczy - prawego kliku na pasku i wyboru 'Expand panel'? Może masz ta zaptaszkowaną opcję zwijania panelu?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Może masz ta zaptaszkowaną opcję zwijania panelu?
    Tu jest wszystko w porządku.
    Kolega mówił mi coś jakimś pliku który zapisuje ostatnie ustawienia. Radził by go znaleźć i usunąć. Program po kolejnym użyciu go utworzy ponownie.
    Dzisiaj już nie mam głowy do szukania tego. Nie wiem czy w ogóle go znajdę - nie mam pojęcia jak może się nazywać.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  3. #13

    Domyślnie

    Jak się zobaczy, jakie pliki siedzą w 'Roaming', to rzeczywiście są tam pliki o interesujących nazwach, np. Workspace Prefs.psp - a w nim, jak się podejrzy to są nie mniej interesujące wpisy, np.

    dock anchor="right" content="palette toolbar" is-closed="false"

    lub gdzie indziej is-closed="true"

    Bardzo prawdopodobne, że w tym pliku siedzą felerne ustawienia, które psują Ci samopoczucie.

    Ponieważ nigdy nie było mi to do niczego potrzebne to nie wgryzałem się w to, ale myślę, że spokojnie można sobie pozwolić na OSTROŻNE zmienienie nazwy tego pliku np. na dodanie do nazwy na końcu _bak (aby w razie porażki móc prosto przywrócić dany plik do użyteczności przywracając mu pierwotną nazwę) - i z plikiem o tak zmienionej nazwie spróbowałbym odpalić program licząc na to, że program nie odnajdując znanego sobie pliku preferencji stworzy go sobie od nowa. Ewenualnie można ten podejrzany plik gdzieś przenieść (ale broń boże nie wyrzucać, w razie, gdyby nastąpiła pilna potrzeba przywrócenia drania).

    Jeśłi PS stworzy sobie nowy plik preferencji - pewnie będziesz miał po problemie, jeśli nie - trzeba wrócić i zacząć kopać głębiej, albo rzeczywiście zainstalować wszystko de novo, choć ja akurat nie jestem zwolennikiem leczenia problemów poprzez instalację wsyzstkiego od początku...
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 07-03-2020 o 14:28
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jak brzytwa z automatu
    By DR5000 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 14:47
  2. [ Architektura ] Dwa okienka
    By tol2di in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 11:48
  3. [ Architektura ] okienka
    By pes in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 10:26
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-01-2011, 17:12
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 00:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •