Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Jeszcze milimetr wyprostować bo leci w lewo i będzie git
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  2. #12

    Domyślnie

    Przez to wymazanie trawy w prawym rogu, zdjęcie stało się trochę sztuczne, tzn. ja wiem, że retuszowane, i odbiór mi się zmienił. Mogę wątpić teraz w prawdziwość całego obrazu, bo może i reszta promieni została dorobiona.

  3. #13

    Domyślnie

    Moje podejście do fotografii jest podobne dlatego moje zdjęcia bardzo często mają różne niedoskonałości które nadają im ludzki wymiar natomiast w tym wypadku czyszczenie wyszło na plus, a reszta jest jak najbardziej prawdziwa zresztą żeby zrobić takie odbicie w wodzie potrzeba niezłego speca, a ja ledwo ogarniam podstawy PS-a. Druga sprawa jest taka że zdjęcie musi sprawiać mi satysfakcje, a na to składa się wiele czynników jak wybór miejsca, wybór pory dnia a później polowanie na odpowiednie warunki, no i obcowanie z naturą... tego nie da Ci grafika komputerowa...
    Nikon D750: Tamron 17-35 f/2.8-4: Nikkor 24-70 f/2.8: Nikkor 70-300 VR: Filtry Nisi: statyw Manfrotto

  4. #14

    Domyślnie

    Ja wolę retuszowane, nie zawsze da się taki element przyciąć bądź inaczej skadrować zdjęcie by był poza kadrem. A przeszkadza.
    Ostatnio edytowane przez Wind Mill ; 22-02-2020 o 13:55
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  5. #15

    Domyślnie

    Tak tylko tytułem wyjaśnień - obróbka i retusz nie są wynalazkiem ery cyfrowej fotografii, czego niejakim śladem są ikonki poszczególnych narzędzi w PSie, jak gąbka, pędzel, watka, maska z dłoni, crop i temu podobne. Jak ktoś robił zdjęćia pod powiększalnikiem wie ile czasem można było zrobić dłońmi, watką czy ustawieniem żarówki nad kondensorem, żeby nie wspomnieć już o pędzlu czy skalpelu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #16

    Domyślnie

    Ta kępka po prawej jakoś tak mi lepiej równoważy kadr.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #17

    Domyślnie

    Czy retusz cyfrowy czy kliszowy to jednak wolę bez. Dla równowagi teraz musisz usunąć krzaki z lewej

  8. #18

    Domyślnie

    Moze jestem jakis inny, ale tak jak chmury ladnie zagraly, tak jak sie fajnie ulozyly, tak kad jest slaby, miejsce malo porywajace a na niebie przepaly.
    Powiedzial bym, cwicz dalej, bo kierunek ciekawy.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Moze jestem jakis inny, ale tak jak chmury ladnie zagraly, tak jak sie fajnie ulozyly, tak kad jest slaby, miejsce malo porywajace a na niebie przepaly.
    Powiedzial bym, cwicz dalej, bo kierunek ciekawy.
    I właśnie napisałeś coś, co mnie hamowało przed wypowiedzeniem się pod tym zdjęciem.

    Jest PRAWIE takie jak lubię. Niebo i pomysł jak je wykorzystać są bardzo dobre, ale miejsce już średnio dobre, wykonanie też nie świetne...
    Ale walcz dalej. Jeśli nie odpuścisz, i będziesz się rozwijał, to możesz dojść do świetnych efektów.

  10. #20

    Domyślnie

    Dla mnie poprawka w sam raz, nawet kolory na tym nieco zyskały. Fajnie, że potrafisz tak szybko i dokładnie gumkować, mnie ten prawy dolny zająłby o wiele więcej czasu, żeby wyglądał chociaż na tyle naturalnie co u Ciebie
    Ostatnio edytowane przez żółto-czarny ; 22-02-2020 o 20:45
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Nad Bugiem
    By dobutrex in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 01:08
  2. [ Krajobraz ] Nad Bugiem II
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 21:11
  3. [ Krajobraz ] Nad Bugiem
    By Bartekkw in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-11-2012, 18:53
  4. [ Krajobraz ] Nad Bugiem
    By iahveh in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 21:59
  5. [ Architektura ] Nad Bugiem...
    By milka420 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-11-2008, 16:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •