Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Od czasów bety win7 nigdy nie miałem problemów żeby chrome coś źle wyświetlało, unikam grzebania bo chcę mieć to samo co większość użytkowników, więc jakbym musiał grzebać w profilami i to w przeglądarce to narobiłbym sobie tylko problemów, firefox nie używam, dawniej trzeba było mieć wszystkie przeglądarki bo różnie działało html, zarządzanie kolorami itd, teraz od wielu lat jest spokój.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ...dawniej trzeba było mieć wszystkie przeglądarki bo różnie działało html, zarządzanie kolorami itd, teraz od wielu lat jest spokój.
    Dawniej tylko Firefox poprawnie zarządzał profilami koloru zdjęć, także specjalnie wyboru nie było. Teraz chyba większość przeglądarek sobie z tym poprawnie radzi (Chrome od wersji bodajże 60).
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 19-02-2020 o 19:39

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dało się ustawić IE albo Opere tak żeby działało ok, Firefox z tego co pamiętam miał koszmarne działanie zawsze z nowymi wersjami html co wtedy mi było potrzebne.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Dało się ustawić IE albo Opere tak żeby działało ok, ...
    Nie chce się sprzeczać, ale skoro IE i Opera nie miały kiedyś zarządzania barwą (gdy Firefox już miał,) to raczej nie można tego było ustawić. Chyba dość długi czas tylko Firefox to umożliwiał, ale mniejsza z tym

  5. #15

    Domyślnie

    Zgadza się, jakiś czas temu tylko firefox miał cms, a od bodajże 2 lat zaimplementowano to w chrome. Jak w reszcie nie wiem, nie używam.

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chrome od połowy 2009 roku wyświetlał mi zawsze wszystko poprawnie, nigdy nic w nim nie grzebałem.

  7. #17

    Domyślnie

    koesh, dyskusja się tyczy monitora SZEROKOGAMUTOWEGO, więc proszę o nie pisanie bzdur. A Ty z tego co wiem korzystasz z monitora sRGB, które to problemów powyższych nie stwarzają.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Kalibracja monitora
    By wuyaszek in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-11-2013, 10:56
  2. Kalibracja monitora
    By grissley in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-08-2010, 21:09
  3. Kalibracja wyświetlaczy laptopa
    By alkor78 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-07-2010, 20:24
  4. Kalibracja monitora Mac'a
    By remek in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2007, 23:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •