Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Praga piękna jest na swój sposób.
    Ludzie dobrzy. Ale żyją u siebie jak każdy. Rok temu na skrót łaziłem po podwórkach. Oczywiście z aparatem. Ale nie było czasu usiąść i odetchnąć.

    Historia taka -
    Kiedyś dwie osoby poszły focic nocnego streeta. Jedną z nich najpierw pijani zaczepili. Do bitki szło. Udało się, ale było ostro. Później ta sama osoba została zatrzymana przez policję. Bo tak i już. Były pytania dlaczego zdjęcia, dlaczego to i tamto. Było ostro. Tymczasem druga osoba była obok. Za pierwszym razem z pijakami, stała i czekała co będzie. Podczas kontroli, tej na ostro, też była tuż obok. Gadała sobie z drugim policjantem o głupotach. Tamci się kłócili i za jednym i drugim razem.
    Obie osoby z aparatem. Obie cykaly. Z czego ta druga wróciła do domu z fotkami obu sytuacji. A bohater opowieści - no jakoś tak dosyć miał chyba.

    Mam nadzieję że wytłumaczyć jakoś dałem radę, że po prostu są ludzie, którzy generują "problemy" całym sobą...

    Tak więc, demonizować nie należy. Ale ludzi szanować, być sobą. Nosa nie zadzierać, nie obnosić się z czymkolwiek i patrzeć prosto w oczy. Ludzie są ludźmi.

    Nie wszyscy jednak są normalnie normalni

    Ps.
    Historia prawdziwa. Z życia wzięta. Niestety nie z Wawy, ale miejsce było chyba jeszcze bardziej barwne niż wspomniana Praga. Którą bardzo lubię za ten wspaniały klimat właśnie i cudowne kapliczki.
    Ostatnio edytowane przez d90 ; 14-02-2020 o 18:28

  2. #12

    Domyślnie

    Wola już traci te najstarsze wysokie kamienice, wyburzaja je, rosną biurowce, apartamentowce

  3. #13

    Domyślnie

    O Pradze juz ci koledzy duzo napisali.

    Ale jest jedno miejsce, ktore absolutnie powinines odwiedzic zeby poczuc ten miedzywojenny czy powojenny klimat.
    Mysle ze moglbys tam wylowic sporo ciekawych streetowych kadrow w bezpiecznych warunkach i jakies klimatyczne portrety.

    Warszawski Bazar na Kole czyli gielda staroci, pchli targ.
    https://www.google.com/searchq=warszawaski+bazar+na+kole&oq=warszawaski+b azar+na+kole&aqs=chrome..69i57j0.9055j0j8&sourceid =chrome&ie=UTF-8

    Koniecznie kliknij zdjecia. Kiedys jak tam bylem cos kupic. To ucialem, sobie pogawedke z pewnym dziadkiem ktory mial scisle wysecjalizowane stoisko, z mapami.
    Ale jakimi, nawet z 19 wieku mial mapy. Niesamowite wrazenie na mnie zrobil.
    Takze, tam powinines zlapac troche klimatu starej Warszawy.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #14

    Domyślnie

    Taki fajny targ jest też w Berlinie. Pod wyspą muzeów.
    Wszystkie epoki. Asortyment szalony. Sprzedający zakręceni oraz zwykli biznesmeni. W lato polecam. Choć wiadomo że to nie wawka, to jednak mi się skojarzyło jakoś. Bilety tanie, można podskoczyć jak się stolica chwilowo znudzi. Z Pomorza to niemal jak droga do Wawy wychodzi

    Ana kole nie byłem jakoś. Nadrobię na pewno. Dziękuję za namiary.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Kolega Keek jest specjalistą w szwędaniu się po warszawie.
    W przemykaniu, raczej
    Ale fakt - dzień bez Warszawy, dniem straconym.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Pomocy
    By gorynka in forum Serwis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-08-2014, 09:09
  2. pomocy pomocy 50mm
    By kajaczarnowusy in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 15:16
  3. pomocy :)
    By nemshar in forum Video/film
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 12:20
  4. Pomocy !!! d 300 nef
    By opty in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-05-2008, 11:10
  5. RoadSHOW WROCŁAW - :) zakochałem się
    By giziol in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-12-2007, 00:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •