Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Seceda

  1. #1

    Domyślnie Seceda

    Seceda to jeden z symboli - obok Tre Cime - Dolomitów. Dzień był bardzo intensywny, gdyż po wspinaniu na lodospadach niedaleko Ortisei zdążyłem jeszcze na ostatnie wagoniki na szczyt, a po zrobieniu zdjęć czekał mnie 10 km zjazd na nartach z czołówką. W związku z tym, że nie znałem trasy nie mogłem na szczycie zabawić zbyt długo. Ale udało się ustrzelić takie coś:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8282sharpen.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	855,4 KB
ID:	36346


    i wersja BW


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8282BW.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	591,9 KB
ID:	36347

  2. #2

    Domyślnie

    Obie wersje fajne. B&W bardziej "dramatyczne". 10km z czołówką po nieznanej trasie... To już to zdjęcie z ławeczki na lodospadzie "nie brzmi" tak ekscytująco.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Obie wersje fajne. B&W bardziej "dramatyczne". 10km z czołówką po nieznanej trasie... To już to zdjęcie z ławeczki na lodospadzie "nie brzmi" tak ekscytująco.
    Dziękuję aż tak ekscytująco nie było, bo zjazd jest normalną (tyle, że chyba najdłuższą w Dolomitach) trasą narciarską, więc poza tym, że było ciemno i mocno oblodzone po całym dniu jeżdżenia to nie było większego kłopotu z orientacją. Natomiast chętnie na Secedę wrócę, bo miejsce ma olbrzymi potencjał na foty... marzą mi się przelewające chmury przez grań

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Seceda
    By Duder in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-03-2011, 00:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •