Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie [wspinaczka] lodospady w Dolomitach

    Krótki niestety, ale intensywny tydzień we włoskich Dolomitach, gdzie Grupa Młodzieżowa PZA doskonaliła swoje umiejętności wspinania w lodzie pod okiem jednego z najlepszych wspinaczy lodowych w Polsce - Krzyśka Rychlika.

    1.

    Krzysiek Rychlik na lodospadzie Tervela w Val Gardena


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7242readySMALL (1).jpg
Wyświetleń:	664
Rozmiar:	1,17 MB
ID:	36319

  2. #2

    Domyślnie

    Uwielbiam Twoje zdjęcia, a to, co masz na stronie…. Eh!

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie, czuć na odległość adrenalinę.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

    Domyślnie

    Super, zastanawiałem się gdzie stałeś jak robiłeś tą fotkę, wygląda jak z drona
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  5. #5

    Domyślnie

    dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze @Grzesiek_G - dzięki za miłe słowa, co do strony bardzo ją zaniedbałem ostatnio i nie ma sporo aktualnych zdjęć, muszę nadgonić... chyba najbardziej aktualny jest Instagram, adres w stopce @crusiek - dziękuję @Myszowor - nie stałem, wisiałem na linie w uprzęży i ławeczce, te foty wymagają dość skomplikowanej logistyki zwłaszcza w zimie na lodospadach... co do drona, mam mieszane uczucia z kilku powodów... i póki co nie stosuję i nie mam...

  6. #6

    Domyślnie

    Ciąg dalszy lodów w Dolomitach lodowa opera, czyli maestro Krzysztof Rychlik prowadzi "Czarodziejski flet" ("Zauberflote") M9 WI6 OS


    2.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7695readySMALL.jpg
Wyświetleń:	525
Rozmiar:	696,4 KB
ID:	36468

  7. #7

    Domyślnie

    2 miazga kadr.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie sposób się z powyższym nie zgodzić, w dużym skrócie
    Ta perspektywa, ta drobność człowieka i jego walka są świetnie ujęte.
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 17-02-2020 o 19:24
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #9

    Domyślnie

    @crusiek - dobrze, że zgłosiłeś tam, gdzie należy
    @sruba - kadr rewelacja! Nie mówiąc oczywiście o całej historii jaka się kryje za takim kadrem! Która z pewnością jest więcej niż frapująca!

    ps. może trochę więcej subtelności dałoby się wyciągnąć w PP np. w soplu, śniegu w PD i trochę więcej soczystości w skałach w dalszym planie. Może niepotrzebnie marudzę.

    Zdjęcie borni się kadrem! Kapitalne!
    Ostatnio edytowane przez Keszelski ; 17-02-2020 o 20:58

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NickOnMe Zobacz posta
    @crusiek - dobrze, że zgłosiłeś tam, gdzie należy
    @sruba - kadr rewelacja! Nie mówiąc oczywiście o całej historii jaka się kryje za takim kadrem! Która z pewnością jest więcej niż frapująca!

    ps. może trochę więcej subtelności dałoby się wyciągnąć w PP np. w soplu, śniegu w PD i trochę więcej soczystości w skałach w dalszym planie. Może niepotrzebnie marudzę.

    Zdjęcie borni się kadrem! Kapitalne!
    Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe słowa Historia nie jest bardzo spektakularna, za zdjęciem kryje się mnóstwo wysiłku - dwukrotne trzygodzinne ostre podejście z ciężkimi worami, świetna ekipa, której czas, zaangażowanie i wysiłek umożliwiły wykonanie fot - Krzysiek zrobił ten wyciąg trzy razy: pierwszego dnia gdy zrobił drogę, ale trwało to tak długo, że już nie było mowy o zdjęciach, oraz następnego dnia - żeby powiesić poręczówkę dla mnie i pozować do zdjęć. Tu jestem niezwykle wdzięczny chłopakom, że poświęcili cały kolejny dzień na tą samą drogę, rezygnując z nowej wspinaczki, żeby zrealizować sesję fotograficzną. Było trochę czujnie, bo stanowisk nie było i liny na których wisiałem były zamontowane na stanowiskach w lodzie, co nie ukrywam - powodowało moje szybsze bicie serca zarówno podczas podchodzenia na linie jak i potem zjazdu. Ale było warto, bo był to super czas w pięknych górach z super kumplami
    @NickOnMe - z podkręcania skał celowo zrezygnowałem, choć mnie trochę kusiło, ale ostatecznie uznałem, że pozostawienie ich nieco przygaszonych i lekko błękitnych nada głębi i perspektywy barwnej i nie będzie tak konkurencyjne z pierwszym planem. Co do lodu, zgadzam się, jest tam chyba jeszcze trochę miejsca na zabawę, myślę, że jeszcze wrócę do tego dzieki za odwiedziny i uwagi

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Bajkowa kraina, czyli lodospady w nocnej odsłonie
    By grzegorzdz72 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-03-2020, 22:17
  2. znowu w Dolomitach
    By TOP67 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-08-2015, 08:46
  3. [ Krajobraz ] W Dolomitach
    By TOP67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 20:06
  4. [ Krajobraz ] Jesień w Dolomitach
    By calek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 19:33
  5. [ Krajobraz ] W Dolomitach
    By aldus in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-09-2008, 07:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •