Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie GENESIS Ursa L vs TENBA Messenger DNA 13 - opinie

    Cześć!

    Dobre dusze, posiada ktoś z Was jedną z wymienionych toreb?
    Potrzebuję czegoś na krótkie wypady z korpusem Z6 + 2-3 obiektywy jak w stopce, czyli nic dużego. Największy wymóg aby zmieścił się mój 14" lapek - Dell e7470.

    Dlaczego wytypowałem dwie propozycje? Kluczowe dla mnie jest aby był szybki i łatwy dostęp przez dodatkowy zamek w klapie.

    Tenba jest droższa ale i chyba lepiej wykonana; dodatkowy materiał na boku klapy chroniący wnętrze torby, pokrowiec oraz dodatkowy pasek na biodro.

    Będę wdzięczny za każdą opinię jaka może pomóc w wyborze.

  2. #2

    Domyślnie

    Posiadam "Genesis Ursa L" jak dla mnie spełnia oczekiwania , co prawda nie noszę w niej laptopa nie mam takiej potrzeby ale teraz na próbę włożyłem do niej 15,6 nie wszedł do kieszeni na laptopa przeznaczonej brakło jakieś dwa centymetry ale wszedł miedzy kieszeń a komorę główną.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GL.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	316,5 KB
ID:	36207
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  3. #3

    Domyślnie

    Jak oceniasz praktyczność torby? Szczególnie rozwiązanie z dostępem przez zamek? Napisz kilka słów jak możesz.

  4. #4

    Domyślnie

    rozważałem również te dwie torby i ta wygrała nie ukrywam że ceną
    mi odpowiada idealnie, jest wygodna w noszeniu, z początku wydawała się za duża ale teraz uważam że jest w sam raz, w większości właśnie wyjmuję aparat+obiektyw przez górny otwór na zamek.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  5. #5

    Domyślnie

    też mam Genesis Ursa L i bardzo sobie chwalę. Jest pojemna i ma dużo różnych przegród. Dostęp jest łatwy/szybki. Jest solidnie wykonana. Osobiście, bardziej podoba mi się niż TENBA Messenger DNA 13. Tę druga z kolei, ma znajomy i w sumie też jest z niej zadowolony. Mówi, że jest pojemna i funkcjonalna i niczego więcej mu nie trzeba. Także, decyzja należy do Ciebie

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za opinię! Poszukam gdzieś na żywo co nie jest łatwe w Rzeszowie. Coś czuję, będzie podobnie jak u Was czyli cena zagra pierwsze skrzypce.

  7. #7

    Domyślnie

    Po kilku tygodniach korzystania mogę z czystym sumieniem polecić torbę Tenba.

    Jak się okazało, chłopaki w sklepie fotopoker posiadali na stanie Genesisa i Tenbę. Mając możliwość pomacać, wiem skąd różnica w cenie. Dostałem konkretny rabat i wyszedłem z Tenbą w miedzianym kolorze. Patent z zamkiem od góry jest świetny, szybko, wygodnie i bezproblemowo wymieniam szkiełka.

  8. #8

    Domyślnie

    Najlepsza opcja kupowania foto-torby czy plecaka to właśnie bezpośrednie/namacalne porównanie. Ja co prawda porównując Tenbę Messenger DNA 15, Tenbę Cooper 15 i Peak Design Messanger 13L, wybrałem akurat tą ostatnią, ale to bezpośrednie porównanie ułatwiło mi podjęcie decyzji.
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 28-02-2020 o 10:06

Podobne wątki

  1. Torba Genesis Gear URSA L vs Genesis Gear URSA L slim
    By czarq in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2019, 18:35
  2. Ursa Major and ISS
    By vid3 in forum Video/film
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 13:32
  3. Lowepro Pro Messenger 180 lub 160 AW
    By rotifer in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 09:48
  4. Crumpler Messenger Boy 6000
    By Lesiu83 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 00:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •