Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Andrea

  1. #1

    Domyślnie Andrea







    Trzy rożne wydania ślicznej Andrei

    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DPC6283logo.jpg
Wyświetleń:	721
Rozmiar:	135,4 KB
ID:	35847




    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC6216logo.jpg
Wyświetleń:	332
Rozmiar:	249,9 KB
ID:	35848




    3
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DPC6303logo.jpg
Wyświetleń:	335
Rozmiar:	315,1 KB
ID:	35849







  2. #2

    Domyślnie

    1ka bardzo mi się podoba - jest klimat i niezbyt "oczywiste" światło

    Resztą zdjęć podbijesz serca innych

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie też pierwsze najlepsze, chociaż im byłem niżej w oglądaniu tej fotografii to mój zapał lekko opadł, bo po górnej części ubioru spodziewałem się, że jest to taki bardziej staromodny klimat i zamiast spodni, myślałem, że zobaczę jakąś spódnicę czy coś w tym stylu. Ale ogólnie zdjęcia dobre, fajna modelka i technicznie też ciekawie wykonane.
    pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Ciężko nie zgodzić się z tym brakiem spódnicy jak i z tym, że jedynka jest w zestawie najlepsza
    Dziękuję za uwagi.

  5. #5

    Domyślnie

    Na 2 fajnie wyszła kurtka, i nie tylko
    Ostatnio edytowane przez nos74 ; 26-01-2020 o 20:46
    F90X, D600

  6. #6

    Domyślnie

    Świetnie święcone. Idzie rozpoznać Twój styl od pewnego czasu. I zgadłbym patrząc na te zdjęcia że są Twojego autorstwa.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję 90s, zwłaszcza, że to uwaga od Ciebie

  8. #8

    Domyślnie

    Co ty gadasz gnieciesz mnie pod każdym względem. Mam ojca w Oslo i jak będę się wybierał to dam ci znać to może będzie okazja się poznać i jakimiś smaczkami powymieniać.
    Wrzucaj więcej zdjęć bo bardzo lubię Twoje prace oglądać i widać że robisz postępy i chyba nawet określasz się względem drogi którą chcesz iść. Albo ja tylko takie odnoszę wrażenie.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie zawsze jest co wrzucić, czasami pojawiają się straszne dylematy co warto, a co nie powinno sie tu znaleźć.
    Jednego jestem pewien. Będąc użytkownikiem tak dużego polskiego forum, można faktycznie robić postępy w trybie ekspresowym. Trzeba tylko dopuścić do siebie to, że krytyka to coś dobrego i pożytecznego. Akurat my jako nacja nie boimy się tej krytyki wyrażać i za to dziękuję.
    Od 12 lat jestem użytkownikiem największego norweskiego forum foto i tam wygląda to zupełnie inaczej. Wychowanie nakazuje rodowitym Norwegom wyrażać się tylko dobrze w pewnych sprawach. Skutkuje to tym, że użytkownicy forum po kilkunastu latach przygody z fotografią popełniają najcześciej te same, podstawowe błędy co na początku. Nikt nigdy nie powie im, że coś jest źle, za to zawsze słyszą, że jest świetnie (coś jak na FB), w związku z czym nie wyciągają wniosków. To jest temat na książkę. Sposób postrzegania fotografii przez różne nacje

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadzam się z Tobą pod każdym względem. Sam bardzo krytycznie podchodzę do swoich prac, więc to pierwsza fala odrzutu. Później wrzucę co uznam za warte pokazania lub ciekaw jestem opinii.
    Cenie sobie to forum właśnie ze względu na sporo osób które bardzo celnie komentują. Nie można też zapomnieć o sobie jako osobie która segreguje informacje i je analizuje.
    Dobrze też pozostawić też coś swojego w tym co się robi a nie zmieniać wszystko pod dane trendy lub gusta większości. A tu już trzeba się mocno określić w tym co się robi i wypracować "swój styl".
    U Ciebie widzę właśnie takie określenie siebie a zrazem dalszy rozwój. Zazdroszczę, bo ja nadal w rozsypce i szukaniu siebie samego.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 27-01-2020 o 16:49

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] +++Andrea+++
    By rafael in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-03-2008, 13:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •