Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    A bez tego kosmyka włosów na twarzy? mnie osobiście przeszkadza. No ale kto co lubi. Poza tym ładny klasyczny kadr. Ten przepał na ramieniu też dobrze by było skontrolować w przyszłości.
    Fotografuję używając: D7200 | Z6 | AF-P DX NIKKOR 10-20mm | AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G | Nikon AF-S 50 mm f/1.8G | Sigma A 85 mm f/1.4 DG HSM | TAMRON SP 150-600 mm F/5-6.3 Di VC USD G2
    A poza tym: FujiFilm FinePix HS25EXR | COOLPIX P900
    Obróbka: Darktable | Gimp

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Załącznik 35773

    taki kadr ?
    Fajnie, a niżej nie ma nic? Kosmyk jest cudny!

  3. #13

    Domyślnie

    Nie ma niżej
    Nie ma pionu
    Co wy macie z tymi przepałami?
    Tylko w fotografii istnieje jakieś przekonanie o tym że jest szkodliwe
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 23-01-2020 o 09:30

  4. #14

    Domyślnie

    Dla mnie bez tego kosmyka nie byłoby zdjęcia, ale co kto lubi...

  5. #15

    Domyślnie

    Mi się rzuca od razu w oczy oko jest bez wyrazu, stanowi ważny element a jest jakieś takie szare, można by nad tym popracować, było by to z korzyścią dla zdjęcia. Chyba że taka obróbka nie wchodzi w grę.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  6. #16

    Domyślnie

    hmm wydaje mi się że to trochę zależy od monitora
    U mnie lekki "błysk" jest a na obróbkę w stylu 35photo zgody nie ma

  7. #17

    Domyślnie

    Podobają mi się Twoje zdjęcia, niektóre nawet bardzo. Nie rozumiem tylko, dlaczego masz takie podejście do swoich fotografii... hmmm, samo dyskredytujące? No bo co mówi tytuł "Jackowy ale plener nie portret"? Podpis "bls sra kra wum ker dup" to już w ogóle (rozumiem, że nie lubisz słynnych "8 znaków" ale to wpływa na odbiór, poważnie). Po prostu podchodzisz lekceważąco do swojej pracy, więc inni, jak myślę, też tak podchodzą. Świadomie lub nieświadomie, niestety. No i zdjęcie nie wyświetla się na głównej belce, szkoda. Oczywiście będziesz robił dalej jak chcesz, szkoda tylko naprawdę dobrych zdjęć w ten sposób podanych.

    Śliczna dziewczyna, uchwycony moment, to mógłby być plakat na 5 metrów (kojarzy mi się z reklamą, w sumie gotowiec) i ludzie by się gapili nawet nie mając pojęcia o fotografii. Nie wiem też po co wdajesz się w jakieś dyskusje o kadrowaniu czy kosmykach na twarzy, jak ktoś chce pion albo inne ujęcie, to niech sam sobie zrobi

    Ps. Piszę to z sympatii i doceniam zdjęcia które wrzucasz, nie odbieraj tego inaczej.

  8. #18

    Domyślnie

    Ja też piszę z sympatii i też trochę poprę @poste ale wiadomo, że artysty nie da się zamknąć w żadnych definicjach i ramach
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Podobają mi się Twoje zdjęcia, niektóre nawet bardzo. Nie rozumiem tylko, dlaczego masz takie podejście do swoich fotografii... hmmm, samo dyskredytujące? No bo co mówi tytuł "Jackowy ale plener nie portret"? Podpis "bls sra kra wum ker dup" to już w ogóle (rozumiem, że nie lubisz słynnych "8 znaków" ale to wpływa na odbiór, poważnie). Po prostu podchodzisz lekceważąco do swojej pracy, więc inni, jak myślę, też tak podchodzą. Świadomie lub nieświadomie, niestety. No i zdjęcie nie wyświetla się na głównej belce, szkoda.
    Nie wyświetla sie bo jest zalinkowane z innego serwera- dodane było w czasie "awarii"
    Te tytuły to troche brak pomysłu ale i reakcja na brak rekacji na inne zdjęcia, na ktorych mi dużo bardziej zależało. Taki rodzaj obrony przez przybranie "pozy", "maski"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Jackowy plener - portret nr2
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-07-2019, 11:13
  2. [ Portret ] Jackowy plener - portret nr1
    By fafniak in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-07-2019, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •