Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Nie zamierzam zapisywać się do grupy na fb. Zawsze możecie mu przybić piątkę skoro pochwalacie i nie ma reakcji na fb.
    A, sam tyłka nie ruszysz, ale przyszedłeś po kolegów na forum żeby łobuza pogonili? dobre!

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jest kilka możliwości, albo niech to za was załatwią rodzice jeśli serio taka dziecinada już się zaczęła, albo dajcie sobie po mordzie ale nie chcę namawiać do rękoczynów, ewentualnie jakieś pozwy cywilne ale z sądami teraz to różnie może być.
    Szydera w pełni zamierzona.

  3. #13

    Domyślnie

    Faktycznie bardzo nieciekawa sytuacja jak ktoś publikuje takie wpisy odnośnie forum i użytkowników na profilu FB.
    Jeszcze idzie zrozumieć jakby tutaj cała kłótnia się toczyła pomiędzy tymi osobami. Ale oczernianie kogoś za jego plecami na innym portalu nie jest dobre ani dla forum ani dla portalu.

    Osobiście nie dziwie się użytkownikowi cybulski bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ale oczernianie kogoś za jego plecami na innym portalu nie jest dobre ani dla forum ani dla portalu.
    Eee tam, w pewnych kręgach to normalne
    Ps. @cybulski weź załatw sobie temat jak dorosły facet, a nie temat żalu zakładasz... Bez sensu

  5. #15

    Domyślnie

    Jakie oczernianie? Jakie za plecami? Na grupie, pod nazwiskiem - wyrażenie opinii.
    Oczernianie - to zarzucanie czynów/cech niepopełnionych/nieposiadanych. Oczywiście nazwanie cymbałem może być tak potraktowane jako oczernianie ale także jako wyrażenie subiektywnej opinii.
    Ale chyba prawdziwa cnota krytyki się nie boi? A koledzy moderatorzy nie tęsknią za zdjęciami klasy "Toskania w kwadracie"?
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #16

    Domyślnie

    Ja nie mówię że się boję krytyki. Chciałem tylko poddać temat pod dyskusje w piątek wieczorem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Wiem, że wielu z Was ma mnie tutaj dosyć. Chyba też jest to dobry dział abyście mogli wylać swoje żale.chociaz już kilka razy mi się od Was dostało. I nie mówię, że na to nie zapracowałem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jacek wykazał się mega spokojem gdy hejtowałem i też mu za to dziękuję.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie


  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Oczywiście nazwanie cymbałem może być tak potraktowane jako oczernianie ale także jako wyrażenie subiektywnej opinii.
    Ale chyba prawdziwa cnota krytyki się nie boi?
    To nie jest wyrażanie subiektywnej opinii ani krytyka. To jest zwykłe chamstwo i znieważanie za pomocą słów uznanych powszechnie za obraźliwe (art 212 KK chyba)

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    A koledzy moderatorzy nie tęsknią za zdjęciami klasy "Toskania w kwadracie"?
    Nie jestem moderatorem, ale jako użytkownik forum napiszę, że jeśli mam dostawać "toskanię" w pakiecie z całą resztą wybryków jej autora, to zdecydowanie tej "toskanii" nie chcę.

    Wydaje mi się również, że założenie tego wątku jest zasadne, pod warunkiem, że grupą na fejsbuku zarządzają administratorzy tego forum.

    Nie piszcie też dziecinnych wpisów typu: "załatwicie to jak mężczyźni" itp. bo niby co? Cybulski ma odszukać autora i mu twarz obić? Świetna rada...! Nie lepiej, żeby moderatorzy zareagowali i usunęli ten gówniarski wpis z grupy?

    Nie wiem co się dzieje z ludźmi...


    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  9. #19

    Domyślnie

    Mocium panie - cymbał pisze...

  10. #20

    Domyślnie

    Hejt w internecie trzeba piętnować. A nazywanie kogoś cymbałem publicznie i za jego plecami tym własnie jest. Posprzeczać się można na forum. A porównywanie cybulskiego do skarżącego się przedszkolaka jest żałosne. W każdym razie kolego cybulski - masz moje poparcie. Łączę wyrazy wdzięczności za kilkukrotnie otrzymane rady apropo bezluster.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikoniarze D3 pomóżcie!
    By _lilith_ in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 18:22
  2. Nikoniarze sa wszędzie!
    By amirez in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 16:44
  3. Krewscy Nikoniarze!
    By Obi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 12:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •