Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    A stary góral Maćko, co niejedno już w życiu swym widział, odczekał na dłuższą przerwę w dyskusji i dodał od siebie: Eeech...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #32

    Domyślnie

    A kapusta rzecze smutnie: moi drodzy po co kłótnie...
    A to feler...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    "Kto pod ścianą nastawia ucha, ten się własnej hańbie przysłucha."
    Dziecko plus zapałki = las minus butelka
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #34
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Nie jestem użytkownikiem grupy Nikoniarze na FB. Jednak jak się okazuje jestem tam obgadywany za plecami.
    Kolega AF alias maniak666 a potem lufa widać nie umie pozbierać się po porażce w starciu słownym.
    Chciałem zgłosić tutaj wpisy tego Pana, które robi na grupie na FB, jako jawne obrażanie.
    Jak dla mnie ten Kolega powinien dostać bana permanentnego za takie zachowanie.
    Małe sprostowanie, ale trzeba podać fakty, bo to nie jest tak do końca jak piszesz.
    1. To, że poniósł on porażkę w starciu słownym to piszesz Ty. On ma inne zdanie. Pisał do mnie na fejsie.
    2. Forum coraz mniej sie mu podobało, właśnie przez zachowanie kilku osób, których to wg niego nie powinnismy tolerować. W proteście sam kazał usunąć swoje konto.
    3. Biorąc pod uwage to, że został usunięty dawno temu to jak go teraz banować (spełniając Twoją prośbę, gdyby ją uznać za uzasadnioną) ?
    4. Grupy nikoniarze (są dwie) nie należą do właściciela forum, czyli fomaga, a nawet jesli by były jego to by wcale nie oznaczało, że mamy je moderować.
    Grupa nikoniarze.pl, mozna sprawdzić, jest jednego z naszych moderatorów, też do niej należę i dostałem uprawnienia do jej moderowania.

    Widzę, że jeśli na forum są osoby, które się ciagle kłócą to trzeba będzie się ich pozbywać. Bo inaczej psujemy sobie opinię na wieki. Zamiast jednego ostrego cięcia mamy epopeję, wywlekanie w kółko tego samego i to w kilku miejscach w sieci (drugie forum, tzn psioniczni, fejs).

    Ja proszę by zaprzestać prania brudów publicznie. Ktoś ma cos do kogoś - mozna pisac sobie PW albo raportować by interweniował moderator. Ma ktoś uwagi do administracji - można pisać do fomaga. Fajne forum, a robimy sobie sami czarny PR.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #35

    Domyślnie

    OK. Dziękuję za odpowiedź.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  6. #36
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    w piątek wieczorem.
    To się paluszki Beskidzkie słone szama popijając piwem.
    To jest chyba post stycznia nie ma szans aby w głupocie miesiąca ktoś cie pokonał

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Nikoniarze D3 pomóżcie!
    By _lilith_ in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 18:22
  2. Nikoniarze sa wszędzie!
    By amirez in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 16:44
  3. Krewscy Nikoniarze!
    By Obi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-03-2011, 12:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •