Close

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 110
  1. #51

    Domyślnie

    Raczej nie ma nad czym dumac. Zosiek juz go sprwadzil, sigma ze swoim kulawym af-em spadla z tronu. Tez zwlekam z 35tka ale do sigmy juz myslami nie wroce. No jeszcze cena, trzeba dozbierywac:P

  2. #52

    Domyślnie

    Doceniając gest Cichego, to nawet przy obecnym kursie Euro, Tamron 35/1,4 w amazon.de kosztuje ok. 3800zł, a dwa miesiące temu był jeszcze tańszy.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #53

    Domyślnie

    Akurat euro mamy srogo drogie ostatnio, ale watpie zeby cena spadla nawet jak wrociloby na 4.20

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeekm Zobacz posta
    Coraz więcej argumentów zaczyna mnie skłaniać do tego szkła
    @Cichy a kiedy Twoja recenzja wspomnianego obiektywu?
    Wszystko się rozmyło z powodu wirusa, nie chciałem nic wrzucać w martwym okresie, bo to trochę jak para w gwizdek Z grubsza - ostrość, mikrokontrast, plastyka ! Wszystko na korzyść Tamrona. Za wiele tu i tak nie wymyślę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Doceniając gest Cichego, to nawet przy obecnym kursie Euro, Tamron 35/1,4 w amazon.de kosztuje ok. 3800zł, a dwa miesiące temu był jeszcze tańszy.
    No właśnie, do takiego poziomu to raczej nie zejdę.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #55

    Domyślnie

    Nie miałem styczności jeszcze z 35 1.8S do Zetki, ale zakładam że jest dobra jak wszystkie te szkła. Natomiast Tamrona 35 1.4 uważam za najlepszą 35 do Nikona na bagnet F. Wady - duży i ciężki jak na tą ogniskową, ale komuś, kto miał prawie każdą Sigmę Art to nie przeszkadza

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Nie miałem styczności jeszcze z 35 1.8S do Zetki, ale zakładam że jest dobra jak wszystkie te szkła. Natomiast Tamrona 35 1.4 uważam za najlepszą 35 do Nikona na bagnet F. Wady - duży i ciężki jak na tą ogniskową, ale komuś, kto miał prawie każdą Sigmę Art to nie przeszkadza
    Tamron wymiata! Gdybym został przy lustrze ta 35tka i nikonowska 105/1.4E miałyby ze mną dożywotkę.

  7. #57

    Domyślnie

    Kilka przykładów z domowego albumu na f1.4. Pod kilkoma linki do cropów 100%, bez wyostrzania przy wyłowywaniu rawa.


  8. #58

    Domyślnie

    Tamron powinien zrobić jeszcze kilka szkieł 1.4 na takim poziomie jak tą 35











    Jeżeli ktoś nadal myśli, czy warto - warto i Sigma 35 Art jest mocno zawstydzona

  9. #59

    Domyślnie

    @madebyzosiek podszedłeś tak blisko czy to crop?

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeekm Zobacz posta
    @madebyzosiek podszedłeś tak blisko czy to crop?
    Podszedłem oczywiście

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 08:51
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 23:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •