Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 110
  1. #31

    Domyślnie

    Do maja to jak pojdzie dobrze to pewnie dokopie sie do sigmy, chociaz jak dla mnie cena tamrona jest zaporowa, mozna probowac upchnac w tym np. S35 + S20, chociaz z tym szerszym katem to nadal nie wiem.

    Tak gwoli scislosci, MTF to cyferki z obrazka z kreskami, ktorym przyznales racje piszac o ostrosci w calym kadrze Akurat brzegi byly do przewidzenia z uwagi na duza roznice wzgledem arta, nie mogles sie nie ucieszyc Reszty czynnikow wiadomo - nie tykam.
    Btw, ciekawa sprawa. N35 1.4 jest chyba w sprzedazy, a na pelnej dziurze wykazuje taki tragizm w mtf, ze az dziwi mnie, ze da sie go kupic, moze mikrokontrast, lol. Chyba za wasko patrze :P

  2. #32

    Domyślnie

    W maju będę miał pierwsze wesela, więc tam gdzie Sigma wymiękała będzie się dało sprawdzić Tamrona. Może wcześniej coś się uda, nie wiem. Ale do tego czasu oswoję to szkło i sprawdzę w różnych okolicznościach.
    Tak, ostrość jest lepsza, widać to od razu, ale ja nie dla ostrości je kupiłem, bo ta w Arcie jest co najmniej bardzo dobra.
    N35 1.4 jest raczej czarodziejem obrazka... Ktoś, kto go kupuje nie robi tego dla ostrości na pewno
    Ps. Chcesz 20 Art?

  3. #33

    Domyślnie

    Myslisz ze nie widze, ze wisi i czeka? :P Problem z priorytetem jest, bo 35 znam, a <= 20 to juz zakup dla jaj :P

  4. #34

    Domyślnie

    Podpiąłem dziś w sklepie Tamiego do D850. AF szybki i mega celny. Na f1.4 w punkt na bliskich i dalekich odległościach. Niesamowicie ostry. Chyba będzie mój...

  5. #35

    Domyślnie

    Oj tak, jest bardzo ostro na 1.4...



    Bardzo mało aberracji...





    Świetnie pracuje pod światło...



    Pięknie rozmywa...









    Nie żałuję chyba, choć prawdziwe oblicze chcę zobaczyć w znacznie trudniejszych warunkach.

  6. #36

    Domyślnie

    @madebyzosiek udało Ci się zrobić jakieś większe testy tego obiektywu?

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeekm Zobacz posta
    @madebyzosiek udało Ci się zrobić jakieś większe testy tego obiektywu?
    No jak, przecież wszystko odwołane do odwołania... Tylko mieszkanie i spacery i... nie żałuję ani połowy grosza wydanego. Najlepsza 35 do Nikona jaka istnieje. Ostrość, celność, szybkość, obrazek... Najlepsze Ale na warunki trudne wciąż czekam, choć raczej siebie poradzi.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No jak, przecież wszystko odwołane do odwołania... Tylko mieszkanie i spacery i... nie żałuję ani połowy grosza wydanego. Najlepsza 35 do Nikona jaka istnieje. Ostrość, celność, szybkość, obrazek... Najlepsze Ale na warunki trudne wciąż czekam, choć raczej siebie poradzi.
    Wiem, że odwołane ale niektórzy mają jakieś kameralne imprezy i być może miałeś okazję na takowej być i coś pstryknąć Pytam bo mam dylemat czy ten Tamron czy iść w uniwersalność i T24-70 G2.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeekm Zobacz posta
    Wiem, że odwołane ale niektórzy mają jakieś kameralne imprezy i być może miałeś okazję na takowej być i coś pstryknąć Pytam bo mam dylemat czy ten Tamron czy iść w uniwersalność i T24-70 G2.
    No ja 24-70 mam, Nikkora akurat, ale tylko na wszelki wypadek. Właściwie to leży i inspiruje mnie do tego, żebym go sprzedał, bo roboty żadnej nie ma Jeżeli masz kasę na Tamrona 35 1.4 to się nie zastanawiaj. Kupiłem u Cichego, teraz ma coraz lepszą cenę. Nie wiem jak Tamron 24-70 chodzi bo go nie miałem. Nikkor 24-70 jest na pewno szybszy, ale to chyba jego jedyna zaleta, oczywiście poza tym, że jest uniwersalny. Jakość obrazka, w tym ostrość, kontrast, kolory są bez porównania... A imprezy na razie wypadły trzy, w czerwcu pewnie kolejne dwie, raczej czekam na lipiec... Ale dość ruchliwa dwulatka weryfikuje go i radzi sobie świetne.

  10. #40

    Domyślnie

    To silnie zależy do potrzeb i tego co się fotografuje. Ja mam i 35mm i 24-70G2.
    Czasem możesz wszystko zrobić 35mm, a czasem lepiej mieć większy wybór ogniskowych.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 08:51
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 23:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •