Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110
  1. #21

    Domyślnie

    Nie mam takiego parcia na MTF, ostrość i rozdzielczość 35 Art, nawet na 45 MPX jest co najmniej zadowalająca. Dużo ważniejszy w Tamronie będzie AF w trudnych warunkach.

  2. #22

    Domyślnie

    Odnośnie sigmy art...podpinacie do złych aparatów egzemplarz kupiony od madebyzosia razem z z6 stanowi niemal nierozłączny zestaw, raptem kilka razy ustąpił miejsca innym obiektywom. Robiąc zdjęcia mam pewność w 99% trafienia w punkt wraz z bardzo ostra przesłona 1.4 trudno do czegoś się doczepić.

    Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabur Zobacz posta
    Odnośnie sigmy art...podpinacie do złych aparatów egzemplarz kupiony od madebyzosia razem z z6 stanowi niemal nierozłączny zestaw, raptem kilka razy ustąpił miejsca innym obiektywom. Robiąc zdjęcia mam pewność w 99% trafienia w punkt wraz z bardzo ostra przesłona 1.4 trudno do czegoś się doczepić.
    Dokładnie, prawdopodobnie rozwiązaniem problemu AF w 35 Art jest bezlustro, choć kolega na Canonie 5D4 nie wie nic o problemach, które mnie zmobilizowały do zmiany na Tamrona

  4. #24

    Domyślnie

    Jakbys byl z Warszawy to dalbym Ci moja S35A do testowania AF. No nie przesadzajmy, ze jest jakas tragedia...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz.antoniak Zobacz posta
    Jakbys byl z Warszawy to dalbym Ci moja S35A do testowania AF. No nie przesadzajmy, ze jest jakas tragedia...
    Ja 35 Art zrobiłem co najmniej kilka tysięcy zdjęć. To wystarczy żeby sobie wyrobić zdanie na temat szkła W dziennym świetle jest super. W warunkach, w których Art pracował tak słodko nie było. Sztuczne światło, w tle także, znacząco obniżały użyteczność AFu. Jeżeli w Tamronie jest lepiej, to jest on warty tej dopłaty.

  6. #26

    Domyślnie

    Tylko ta roznica w cenie i brak uzywek

  7. #27

    Domyślnie

    Jakiekolwiek ocenianie szkła, jego pracy af, skuteczności i POWTARZALNOŚCI bez dobrego opisania co i w jakim świetle uważa się za ŚWIETNE a co za KIEPSKIE zachowanie nigdy nie da nam jakiegokolwiek punktu odniesienia. Piszcie jak Zosiek - sztuczne słabo, dzienne miód. Już duzo duuuzo więcej wiadomo dla kogo to będzie dramat a dla kogo SUPER Nie można tu generalizować, trzeba uwzględnić rodzaj światła i czy pracujesz tylko centralnym czy bocznymi też. Wtedy będzie więcej klarowności w naszych wypowiedziach.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  8. #28

    Domyślnie

    Więc szybki zestaw pierwszych wniosków. Słoneczne popołudnie, warunki wspaniałe. D850, biegająca dwulatka, punkty wszystkie, choć najczęściej krzyżowe blisko centrum. AF-S - brak pomyłek, AF-C na pojedynczym punkcie - brak pomyłek, AF-C w 3D z wykrywaniem twarzy - brak pomyłek. Szybkość AFu jest zauważalnie lepsza od 35 Art w tych samych warunkach. Ostrość rewelacyjna od 1.4 na całym obrazku... Na razie uśmiech na twarzy

  9. #29

    Domyślnie

    Przeciez ostrosc widac na MTF'ie :P btw, ty masz d850 ?:P Jeszcze te "zauwazalnie lepsza" pozostawia u mnie niedosyt, no ale czekamy na lowlight i pewnie na sample

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Przeciez ostrosc widac na MTF'ie
    Ja muszę ją widzieć na zdjęciu przede wszystkim, cyferki mnie nigdy nie cieszyły
    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    btw, ty masz d850 ?:P
    Też.
    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Jeszcze te "zauwazalnie lepsza" pozostawia u mnie niedosyt, no ale czekamy na lowlight i pewnie na sample
    Zauważalnie lepsza w moim odczuciu oznacza, że zdecydowanie szybciej mam potwierdzenie ostrości, nawet jak szkło musi przelecieć całą skalę. Jest bez dwóch zdań szybsze, ale to też dość oczywiste, bo 35 Art jest jedynym z wolniejszych Artów.
    Będą jakieś zdjęcia prędzej czy później, ale prawdziwe wnioski z warunków, w których Art mnie denerwował będą dopiero w maju

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-07-2017, 08:51
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-03-2016, 23:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •