Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Zosiek pisal, ze obrazek ze wszystkich jest taki sam
    Ale to jest mocno na korzyść Sigmy C. Jest gorzej zrobiona od Sporta, nie jest uszczelniona, jest mniejsza i lżejsza, nie ma ustawień AFu z poziomu Docka, ale zasadniczo to tyle różnic. Obrazek jest jak ze Sporta, no może aptekarskie różnice na rogach... Ja wybiorę Tamrona ze względu na kilka drobiazgów lepszych od Sigmy C, bo ceny w tej chwili są podobne.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    nie ma ustawień AFu z poziomu Docka,
    Jesteś pewien? Strona sigmy twierdzi coś innego:
    Obiektyw współpracuje z urządzeniem presonalizującym USB DOCK. Użytkownik po podłączeniu obiektywu do swojego komputera, przy pomocy dołączonego programu Sigma Optymization Pro ,sam może definiować:

    - ustawienie ogranicznika zakresu ustawienia ostrości ( limiter )
    - ustawiać prędkość pracy AF ( 3 tryby )
    - dokonywać kalibracji AF
    - zmieniać charakter pracy stabilizacji optycznej ( 3 tryby )
    - wgrywać najnowsze wersje oprogramowania
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Jesteś pewien?
    Nie jestem. Miałem jedną Sigmę C i w niej menu AF było nieaktywne, ale to była Sigma 17-70 2.8-4 Może 150-600 ma więcej ustawień

  4. #34

    Domyślnie

    Zestaw ustawień jest, z tego co wiem, zależny właśnie od obiektywu, nie linii. Co w sumie ciut dziwne jest.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ale to jest mocno na korzyść Sigmy C. Jest gorzej zrobiona od Sporta, nie jest uszczelniona, jest mniejsza i lżejsza, nie ma ustawień AFu z poziomu Docka, ale zasadniczo to tyle różnic. Obrazek jest jak ze Sporta, no może aptekarskie różnice na rogach... Ja wybiorę Tamrona ze względu na kilka drobiazgów lepszych od Sigmy C, bo ceny w tej chwili są podobne.
    Mam Sigmę 150-600 C i mam USB Dock i wszystko w niej można ustawiać.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andystar Zobacz posta
    Mam Sigmę 150-600 C i mam USB Dock i wszystko w niej można ustawiać.
    Ok, sorki za wprowadzenie w błąd. Wydawało mi się, że C można tylko kalibrować i aktualizować.

  7. #37

    Domyślnie

    Jak ktoś kładzie nacisk na jakość obrazka i kupuje zoom tele z myślą o korzystaniu głównie z górnego zakresu ogniskowych, to zoomy Sigmy są zaprojektowane tak, że najlepsze osiągi mają w górnym zakresie ogniskowej. W Nikkorach jest odwrotnie - z reguły bardziej mydlą na maksymalnej ogniskowej. Moja sigma Sport na 600mm jest wyraźnie lepsza od Nikkora 200-400 VRII na 400mm i Nikkora 80-400 na 400mm. Natomiast na minimalnych ogniskowych jest już porównywalna (może nawet nieco słabsza). Jak to wygląda w Tamronach, nie wiem. Może jakiś użytkownik wrzuciłby porównania cropów ze skrajnych ogniskowych. Nikkora 200-500 miałem w ręku, więc wiem, czego tam się można spodziewać (lepiej na 200mm, gorzej na 500mm). Ja mogę porobić porównania Sigmy do N200-400VRII i Nikkora 600VRII.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 13:43
  2. Co wybrać?? Tami 150-600mm czy Sigma 150-600mm C
    By arkadiuszarek in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2016, 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •