Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puls Zobacz posta
    Wersję G2 przez jakiś czas miał Morten Hilmer, ale o ile na obrazek nie narzekał, to mimo uszczelnień zaparował mu środek i chyba coś elektronika zaczęła grymasić..
    Myślę, że taka usterka to jednak rzadkość, a od takich wpadek jest gwarancja 5letnia. Moja G2 pracuje tylko w terenie, w deszczu, śniegu, mrozie, wysokiej kondensacji, zapyleniu a nawet skażeniu. Nie zaparowuje (od środka), elektronika jest w porządku mimo że obudowa wskazuje na to że ma ciężkie życie Mało prawdopodobne by mój egzemplarz był wyjątkowo pancerny.
    D7100, D750, T150-600, T90 MACRO, T17-35, T70-300, N18-105

  2. #22

    Domyślnie

    Chyba nawet nie miałem w rękach tego obiektywu, możliwe że przypadek.
    W przypadku mojego G1 sporo czasu spędził w serwisie, podobno nie mogli zdiagnozować, a później czekali na części.
    W każdym razie uprzedziłem się do pierwszej wersji i nie ryzykowałem G2.
    Co do Mortena to znalazłem nawet filmik gdzie o tym wspominał : https://www.youtube.com/watch?v=9lUkCiIOEzs
    FX, DX

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puls Zobacz posta
    ...
    @poste, Nie zaryzykował bym tam zakupów...
    Ja u nich już kupowałem. Obiektyw doszedł, działał.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puls Zobacz posta
    Co do Mortena to znalazłem nawet filmik gdzie o tym wspominał : https://www.youtube.com/watch?v=9lUkCiIOEzs
    No ok. Ale ilu ludzi w PL może sobie pozwolić na takie katowanie tego szkła jak Morten? I im to rybka, czy zaparuje po pierwszym wypadzie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #25

    Domyślnie

    Morten to weteran i jego szkła nie mają taryfy ulgowej. Jest też film gdzie pokazuje i omawia trzy teleobiektywy N600 F4, N180-400 i T150-600 G2, na którym to bardzo chwali sobie produkt Tamrona. Ja od prawie dwóch miesięcy jestem posiadaczem tego szkła i jak na razie same plusy . P

  6. #26

    Domyślnie

    @OjTam, To prawda, @Szydlarz, Panowie zgadzam się jednak to pokazuje że ten obiektyw jest daleki od ideału, może też moje perypetie związane z jego poprzednikiem nastawiły mnie mocno sceptycznie i raczej dlatego nie kupiłbym G2.
    Z resztą, przepraszam za OT, bo temat był o sigmie.
    FX, DX

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puls Zobacz posta
    ... ten obiektyw jest daleki od ideału...
    Trzeba też pamiętać o tym, że na temat 200-500 też da się znaleźć szereg opinii potwierdzających taką tezę. Nie warto skreślać marki z powodu jednego wadliwego szkła

  8. #28

    Domyślnie

    AB FOTO ma okresowo od dłuższego czasu promocje. Trafiłem tam właśnie 200-500 za 5100 pln. Więc w takiej cenie staje on na półce obok właśnie Sigmy C i G2. I tu już robi się wybór. Ja też bym się nie sugerował jakimiś pojedynczymi historiami z usterkami tego czy innego sprzętu. Ok - nie będzie ich 10, nawet 20. Fora mają to do siebie, że żyją na nich historie związane właśnie z problemami. Przecież jak się nic nie dzieje to nie będę raportował co miesiąc, że "mój N kolejny miesiąc w porządku"

  9. #29

    Domyślnie

    Szczerze to się teraz mocno zastanawiam nad tym tamronem 150-600 T2. I to bardzo mocno... chyba, że mnie jeszcze jakoś to 200-500 przekona.
    Jednak chyba szybciej się zdecyduję na tamrona.
    @myrele cały czas na sample czekam jak coś
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #30

    Domyślnie

    Nie posylalem bo tamrona kupujesz
    Zosiek pisal, ze obrazek ze wszystkich jest taki sam
    ps podeslij maila na pw to ci posle

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 13:43
  2. Co wybrać?? Tami 150-600mm czy Sigma 150-600mm C
    By arkadiuszarek in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2016, 13:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •