Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Gdzie hosting

  1. #1

    Domyślnie Gdzie hosting

    Czy macie jakieś godne polecenia firmy które oferują hosting ftp, konto email, niewielkie wymagania mam, 5 GB danych starczy. Porządne, bez głupich ograniczeń transferu.
    Nazwa, home czy ovh to zbyt wielkie molochy.

  2. #2

    Domyślnie

    Z Polskich to przerabiam dhosting i mydevil z polecenia znajomego.
    Nie mam większych uwag do dhosting pomimo że mi zaczynają wciskać jakiś elastyczny transfer pomimo że wcale nie ma ku temu podstaw z ruchu jaki obserwuje.
    mydevil jak na razie za krótki okres aby się wypowiadać. Ale jak postawie sklep to będę miał porównanie i coś więcej będę mógł powiedzieć. Na papierze wygląda to nawet dobrze.

    Nie wiem dlaczego ale wiadomości z obu hostingów z automatu lądują w spamie (gmail). Z tego co kiedyś rozmawiałem z suppertem to właśnie z powodu hostingu.
    Jest to bardzo duży problem moim zdaniem i nie za bardzo sobie hosting z tym radzi. Zgłaszałem to rok temu w dhostingu i dalej jest jak było.

  3. #3

    Domyślnie

    dobrych kilka lat korzystam z linuxpl.com - szczerze polecam
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Mam hosting w firmie której własne wiadomości czasem lądują w spamie, ale może zbyt restrykcyjny filtr mam. Myślałem nad dhosting bo znalazłem. Linux.pl coś mi świta, zobaczę ceny.
    Właśnie chodzi mi o takie subtelne niedogodności, przez które potem zgrzyta się zębami. Do obecnego uslugodawcy nie mam już zaufania, po migracji na nową platformę wynikły pewne rzeczy, na które dziwnie odpowiadala niekompetetna osoba, a z nikim innym nie można pogadać, maile z supportu też tylko automat lub przez osobę z biura. Myślę że to jakaś firma w szopie, siedzibę też zmienia często.


    Linuxpl.com się popsuł mocno ponoć
    https://pl.hostadvice.com/hosting-co...eviews/page/1/
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 14-01-2020 o 19:04

  5. #5

    Domyślnie

    To napisz o jaki chodzi i co tam się posypało.
    Co do supporta to z tego co sam doświadczyłem to ogólnie na Polskich wszystko trwa długo. Migracja u mnie też była drogą przez mękę. Bo się coś posypało i trzeba było kombinować.
    W dhosting jest dwóch konkretnych pracowników którzy pomogli mi kilka razy ponad obowiązki i mają dużą wiedzę. Więc nawet wysłałem pismo do dyrekcji z podziękowaniami, bo myślę że takich ludzi trzeba doceniać.
    Na chwile obecną opłacam dwa hostingi bo robię przejście ze wszystkim i na nowo.
    Z różnic mogę jeszcze dodać ze na dhsoting dostaniesz certyfikat ssl na mydevil musisz sobie kupić ale na szczęście nie masz wymogów że tylko u nich. Taka to wada jak i zaleta.

    Co do samej pracy to trudno mi powiedzieć, bo czasami wszystko muli i trudno powiedzieć czy to dystans czy jakieś inne problemy. Chociaż sam mam światłowód a w testach googla wszystko trzyma się w normach.

    Ogólnie Polska ma najlepszy internet w europie z tego co mi wiadomo, Położone geograficzne nie jest najgorsze.
    Wydaje mi się że jest to dobry kompromis pomiędzy osiągami a cenami. W UK płaciłem 3x więcej ale support był 24h i działał z automatu. Więc faktycznie jakby na coś narzekać to na wsparcie itp. problemy.

    Do czego będziesz potrzebował? Naszemu forum też by się przydała jakaś zmiana serwera.

  6. #6

    Domyślnie

    Linuxpl.com i kilka innych znanych nazw kupiła niemiecka grupa H88 (dziwnie się kojarzy) i zrobiło się drożej i masowo, jak w korpo.to opinie które wynalazlem.
    Teraz mam na kki.pl bo od 20 lat mam tam konto i tak trochę na gębę różne rzeczy mi robili az ostatnio dżentelmenskie ustalenia zostały zapomniane, i jakoś to amatorsko pachnie ogólnie mimo tylu lat.
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 14-01-2020 o 20:51

  7. #7

    Domyślnie

    Ja używam zenbox.pl.
    Rosądne ceny, niezły support.
    Głównie używam do hostowania wordpressa.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #8

    Domyślnie

    Ceny poszły w górę owszem ale dali 50% powierzchni więcej (w moim przypadku) - jako jedyny z których korzystałem, który ma support na poziomie 15 minut w święta / sylwestra 24h/7

    Pod zapleczowe stronki używam swits.pl - nie najtańszy / nie pada nie ma problemu z ip z czarnej listy (maile wpadające w spam) - jednak support to nie to samo co w linuxpl.

    Zenbox jest płatny w zależności od zużytego transferu.

    Ogólnie jeśli chodzi o rynek Hostingowy w PL to 90% firm oferujących Hosting działa na datacenter OVH - pięknie było to widać 2-3 lata temu kiedy padło całe OVH w Europie i nagle 3/4 stron przestało działać
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Testuję lh.pl zobaczę. 50 zl/rok netto, wystarczy mi do wrzucania zdjęć i paru innych rzeczy, do tego jakąś domena za parę zł

  10. #10

    Domyślnie

    jeśli do postawienia jednego Wordpresa to ok, jak działa PHP to w sumie support nie będzie potrzebny, ja np nie wyobrażam sobie hostingu na którym nie mam dostępu przez SSH.
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Hosting serwer www - gdzie?
    By pietrucha in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 31-12-2017, 16:12
  2. Hosting fot
    By Michaelg in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 18:49
  3. Hosting
    By siona in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-12-2010, 10:08
  4. hosting i Ftp
    By odie83 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2007, 11:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •