Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Gdzie hosting

  1. #21

    Domyślnie

    Myślę głównie o tworzeniu strony, na razie szablony, nr doszedłem jeszcze jak zrobić taką samą jaką już mam.

  2. #22

    Domyślnie

    Muszę się bawić z css albo użyć gotowych szablonów, które mi nie odpowiadają, zaś ich modyfikacja to też nie jest dowolna

  3. #23

    Domyślnie

    Obejrzyj edytory graficzne, takie ja są np. w theme Avada. Naprawdę laik może zrobić w zasadzie wszystko.
    Niczego nie musisz robić w css
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #24

    Domyślnie

    Divi elegantthemes.com polecam.

  5. #25

    Domyślnie

    Już chyba ogarnę, przeniesienie na strukturę wp trochę mnie zmęczy.

  6. #26

    Domyślnie

    @bomkallo dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie nie widziałem aby ktoś pisał czy hosting znajduje się na takiej liście czy nie. Z drugiej strony dziś może być OK a jutro już będziemy lądować w spamie.
    Co do dodatkowych opłat to internet każdą kwotę przyjmie i jak stawiasz sklep to jest właśnie masa małych opłat które sumując rosną do dużych sum. I jak jeszcze wraz z rozwojem można inwestować to na starcie płacąc za wszystko można szybko się wykrwawić.
    Nie mówiąc jeszcze nic o reklamie, pozycjonowaniu itd. gdzie już można ładować astronomiczne kwoty bez gwarancji zwrotu.

    Co do WP można wykupić płatny szablon wraz ze wsparciem, można tam zmienić niemal wszystko pod siebie. A jak się nie da to wtedy kontaktuje się z supportem i dostaje kod do edytora który zmienia to co chce.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    @bomkallo dzięki za wyjaśnienie. Nigdzie nie widziałem aby ktoś pisał czy hosting znajduje się na takiej liście czy nie. Z drugiej strony dziś może być OK a jutro już będziemy lądować w spamie.
    Co do dodatkowych opłat to internet każdą kwotę przyjmie i jak stawiasz sklep to jest właśnie masa małych opłat które sumując rosną do dużych sum. I jak jeszcze wraz z rozwojem można inwestować to na starcie płacąc za wszystko można szybko się wykrwawić.
    Nie mówiąc jeszcze nic o reklamie, pozycjonowaniu itd. gdzie już można ładować astronomiczne kwoty bez gwarancji zwrotu.

    Co do WP można wykupić płatny szablon wraz ze wsparciem, można tam zmienić niemal wszystko pod siebie. A jak się nie da to wtedy kontaktuje się z supportem i dostaje kod do edytora który zmienia to co chce.
    To lądowanie na RBL'ach jest możliwe w trzech przypadkach:
    1) Masz źle skonfigurowany serwer pocztowy (Open Relay) i cały świat przez Twój serwer wysyła pocztę
    2) Ktoś włamał Ci się na jakąś skrzynkę pocztową (np. pracownika) lub do komputera z outlookiemi i z tej skrzynki wysyła maile spamowe
    3) Współdzielisz adres IP środowiska z innymi klientami hostingu i to oni wysyłają spam (mogą ich też dotyczyć powyższe punkty). Takie sytuacje są jak masz tani hosting w jakimś kontenerze. Kiedyś tak było np. w Mydevil, ale nie wiem jak jest teraz.

    Jeśli masz prywatny serwer lub środowisko KVM z dedykowanym IP, dobrze skonfigurowaną pocztę i nie doświadczyłeś włamu to na pewno nie trafisz na RBL.

    No, chyba że sam rozsyłasz spam
    Z6, 85mm F/1.8 S, 24-70/4 S, 35mm F1.8 S, FTZ
    D5000, 18-105mm 3.5-5.6, 35mm 1.8,
    SB-700

  8. #28

    Domyślnie

    Odkąd się zmienili na cyberfolks są problemy z supportem, odpowiadają kiedy im się umyśli, suma sumarum znalazłem jakiś niszowy sdata.net.pl . Wziąłem ich bo dają pocztę Zimbra okazała się super a strona mi działa bez zarzutów także polecam..

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Hosting serwer www - gdzie?
    By pietrucha in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 131
    Ostatni post / autor: 31-12-2017, 16:12
  2. Hosting fot
    By Michaelg in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 18:49
  3. Hosting
    By siona in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-12-2010, 10:08
  4. hosting i Ftp
    By odie83 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2007, 11:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •