Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Logo

  1. #1

    Domyślnie Logo

    Witam

    Myślę o zrobieniu fanpage, chcialbym do tego miec wlasne logo. Teraz pytanie, jakie polecacie strony, gdzie mozna zrobic/pobrac logo o tematyce typowo fotograficznej? Czy lepiej pomęczyć sie w PS-sie?
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Patryk546 Zobacz posta
    Witam

    Myślę o zrobieniu fanpage, chcialbym do tego miec wlasne logo. Teraz pytanie, jakie polecacie strony, gdzie mozna zrobic/pobrac logo o tematyce typowo fotograficznej? Czy lepiej pomęczyć sie w PS-sie?
    Zwariowałeś? Samemu się męczyć? Chłopie, a czyje to ma być logo, Twoje? No to co się będziesz męczyć, ściągnij sobie spokojnie jakieś i też będzie Twoje.

    Ostatnio na googlu widziałem jakieś fajne, chyba Twoje też tam było...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Męczyć się w photoszopie to nic, gorzej jest myśleć nad tym jakie by tu stworzyć. A w końcu wyjdzie coś takiego jak tysiące innych foto-logo, które można wziąć na gotowo z sieci. Nie ma co się silic nad tworzeniem. A logo to podstawa.

  4. #4

    Domyślnie

    Jaką stronę polecacie do pobrania loga, tzn są strony, ale oni chcą aby umieszczać pod logiem skąd się je pobrało XD
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  5. #5

    Domyślnie

    Tworzenie własnego loga to droga przez mękę. Nie wiem sam ile różnych wersji stworzyłem, w końcu skontaktowałem się ze znajomym z agencji reklamowej i mi zrobił to które używam od lat. Ale słyszałem już opinie że to logo to było dobre ale 15 lat temu a teraz to już wieje starością.
    Do szablonów i gotowców to popatrz na https://elements.envato.com/all-items masz tam sporo rzeczy i nie musisz podawać autora oraz otrzymujesz licencje. Problemem takich gotowych jest powtarzalność a dobre spersonalizowane logo to już sporo pracy dla jego twórcy.
    Myślę że jak już chcesz płacić to niech zrobią ci coś co będzie odnosiło się do Ciebie, Twoje strony i będzie unikalne.

  6. #6

    Domyślnie

    Stronę mojewyjatkowelogo.pl polecam.
    Rany...

  7. #7

    Domyślnie

    Ewentualnie puścić wodze fantazji i troche poprzerabiać :P
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  8. #8

    Domyślnie

    Popróbuj wszystkich metod i sam oceń czy będziesz zadowolony. Zapłacić możesz w każdej chwili, a jak sam zrobisz coś co spełni wszystkie Twoje warunki to problem z głowy.
    Możesz też poczytać o tym jak się tworzy logotypy jest to ciekawa tematyka. A dobre logo to taki mały dowód geniuszu designera.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Patryk546 Zobacz posta
    Ewentualnie puścić wodze fantazji i troche poprzerabiać :P
    Puść wodze i zrób własne, co usiłuję dać Ci do zrozumienia

  10. #10

    Domyślnie

    Najlepiej zrobił mój brat. Potrzebował logo na kanał z YT i wpadł na pomysł, żeby dać kredki mojemu 6letniemu synowi. Cieszył się, że logo będzie unikalne. Syn narysował z wielkim zapałem dla wujka i po zeskanowaniu rysunku brat używa go do dziś. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Remek%20logo%20napis.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	26,1 KB
ID:	35604

Podobne wątki

  1. Logo na reklamie
    By beduin17 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2019, 12:04
  2. Logo
    By NegLTD in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-04-2015, 10:54
  3. logo
    By Frozner in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2008, 11:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •