Szukaj
Bardzo miło się ogląda - najlepsze są te z naturalnymi kolorami, bez wyskokowej obróbki, i czarno-biale.
Kolorowe, jak to, bardzo stonowane... Jakby Leiką robione
Landszafty zdawać się może, że nuda a jednak można przyciągnąć. Lubię taka klasykę, po prostu, bo po co upiększac krajobraz. Trzeba pokazać tylko umiejętnie jego naturalne piękno.
Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 11-03-2020 o 10:39
Super światło na 29.
Ogólnie w moim amatorskim odczuciu cały wątek stoi na bardzo wysokim poziomie.
31 trochę w lewo skrzywione?
Niby plot prosto, ale idzie w lewo w dół, drzewa się chyla, więc może wprowadzilbym nieco fałszu dla lepszego odbioru?
Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 13-03-2020 o 02:08
A mocno przeszkadza w odbiorze, że drzewa się chylą?
Nieciekawie to wygląda jak się fałsz wprowadzi
Ostatnio edytowane przez Pilej ; 13-03-2020 o 02:32
Skontaktuj się z nami