Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77
  1. #21

    Domyślnie

    Tak co do tematu, to patrze puszki d610 chyba sie koncza a ich cena wzgledem d750 sprawia, ze odpowiedz na pytanie z tematu brzmi: nie, nie warto kupowac d610 W uzywkach ludzi to pomieszalo, wiec odpowiadam tylko w kontekscie nowek

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    No to uzywki - moze szloby dopasc d750 za jakies 2500-2700 z malym przelotem, ale idac tym tropem d610 w uzywce powinien kosztowac 1600 :P

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    No to uzywki - moze szloby dopasc d750 za jakies 2500-2700 z malym przelotem, ale idac tym tropem d610 w uzywce powinien kosztowac 1600 :P
    Nigdy tak nie było żeby proporcjonalnie sprzety były wyceniane

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    No to uzywki - moze szloby dopasc d750 za jakies 2500-2700 z malym przelotem, ale idac tym tropem d610 w uzywce powinien kosztowac 1600 :P
    Dobrze, że w dobrym czasie sprzedałem D700, inaczej musiałbym go dołączyć gratis do baterii

  6. #26

    Domyślnie

    Sądzę,ze na konkretne pytanie nalezy sie konkretna odpowiedz.Przytaczanie ogolnych opinii w necie jest bez sensu.Kupilem kiedys d600,przestraszyla mnie akcja "kurz" wiec sprzedalem.Nastepnie kupilem d610 bo podobał mi sie obrazek sześćsetek, i od lat mnie nie zawiodl.Swietne kolory,z dobrym obiektywem zadawalająca rozdzielczość.Zadnych technicznych kłopotow.Dojeżdżam do 75K przebiegu.Przymierzam sie do bezlusterkowca,ktorego tymczasem wypozyczylem i wiem,ze d610 sie nie pozbędę.To wszystko.Do autora wątku należy ostateczna decyzja.Życzę trafnego zakupu
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  7. #27

    Domyślnie

    Warto. Ja na tym body największy progress zrobiłem i bardzo pozytywnie wspominam.
    Ciężko mi się było z tym aparatem rozstać, do dziś uważam ze miał jedna z lepszych matryc w Nikonie, chodzi o kolor wyjściowy RAWow. I poza tym sama PP plików z tego aparatu była najłatwiejsza do ogarnięcia. To jedna z matryc która generowała najmniej brzydkich zafarbow. Poza tym to pełna klatka która teraz za grosze można wyrywać a zrobić tym aparatem można bardzo dobre materiały !

  8. #28

    Domyślnie

    Tez napisze, ze warto.
    Mialem D600, pozniej D610 i bylem bardzo zadowolony
    Pozbylem sie D610 tylko dlatego, ze zamienilem go na Z6

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Ja jednak uważam, że w podobnych kosztach są inne ciekawsze aparaty
    Proszę o propozycje ?


    Ps różnica pomiędzy d610 a d750 to równe 1000zl wiec nie zgodzę się z opiniami , że d610 się nie opłaca ponieważ różnica w cenie jest niewielka.
    Ostatnio edytowane przez aldam ; 11-01-2020 o 17:26
    R | 35 | 50 | 135

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    . Ja jednak uważam, że w podobnych kosztach są inne ciekawsze aparaty, każdy ma inne preferencje. Człowiek pytający naraża się na odpowiedź, stara to prawda.
    Zainteresowani przeczytają sobie sami dziesiątki wątków o d610 i wyciągną wnioski, nawet jak zostanę tu zakrzyczany przez zadowolonych użytkowników.
    Jest mnóstwo ciekawszych aparatow,ale czy Ty je używałeś?Wszystkie? Ktore?Uważam ze naszego kolegę interesują przede wszystkim opinie uzytkownikow,tylko one są miarodajne bo zawieraja fakty.Ja mam z grubsza wyrobioną opinie na temat d610,c. 6d bo je uzywam od dawna.Z6 wypozyczylem na kilkanascie dni i dopiero poznaję tę puszkę. Twoje uwagi nie są oparte na faktach.Nie jest też z pewnością faktem,ze jesteś tu zakrzyczany.
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dlaczego warto/nie warto kupić D750
    By artur0372 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 16-09-2019, 08:11
  2. D610 - czy warto?
    By Godrick in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 23-11-2015, 10:57
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 12:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •