Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Straż pożarna 2019


    #01


    #02


    #03


    #04


    #05


    #06


    #07


    #08


    #09


    #10


    #11

    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-01-2021 o 02:03

  2. #2

    Domyślnie

    Dawno kolegi nie było z tym tematem. Jak zwykle - świetnie się ogląda. 7 i 11 dla mnie znakomite, oczywiście na tle bardzo dobrej reszty.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia.
    ... Błąd.

    Świetne zdjęcia!
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

    Domyślnie

    Super! Aż się gorąco robi...
    Dla mnie 7 i 11 bardzo "klimatyczne", mroczne; pokazują pracę nie jako Straż Pożarna, ale jako jednostka walcząca z żywiołem, o życie innych i często własne.
    Ogień i jego odbicia "zagrały" perfekcyjnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak zwykle kapitalne foty. Mieszanina uczuć z opanowaniem sztuki fotograficznej. Oglądając te foty podziwiam panowanie nad kadrem i wykorzystaniem światła i jednocześnie bardzo współczuję poszkodowanym. Praca zapewne bardzo emocjonująca. Z jednej strony zazdroszczę z innej nie.
    Mimo wszystko czuje niedosyt. Mało zdjęć tym razem pokazałeś. Chyba, że to pierwsza transza.
    Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    @Kojocisko, @crusiek, @Obrazek2000, @basket - dzięki panowie za pozostawione słowo...

    @basket - ...i rozbudowany komentarz. Niestety muszę Was z tym niedosytem na jakiś czas pozostawić. To był dla mnie słaby fotograficznie rok Jak już się coś działo to nie mogłem sobie pozwolić na zdjęcia, nie mogłem wyjść z domu, byłem w delegacji lub na wakacjach. Może w tym będzie lepiej...

  7. #7

    Domyślnie

    Co do zdjęć - fantastyczne! Po prostu FAN-TAS-TYCZ-NE! Nie wyróżniam żadnego, ale razem tworzą naprawdę wspaniały, wspaniały reportaż. Powinieneś dostawać jakieś poważne nagrody, serio to mówię.

    Co do samej istoty zajęćia strażaka, życzyłbym sobie, żebyś w ogóle nie miał nic do roboty, a spotykał się z akcją wyłącznie na ćwiczeniach - ale coś mi mówi, że w nadchodzących sezonach w Twoim fachu będzie coraz więćej roboty niestety... Lata coraz cieplejsze, lasy coraz suchsze, samochodów coraz więcej, a ogólnie ludzie coraz głupsi...

    Tak czy owak też domagam się większej dawki zdjęć. Jako fotograf stanowisz giganta tego forum.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Od siebie, pochwale jeszcze 10.

    Przy okazji, życzę Ci byś w kolejnym roku miał jeszcze mniej okazji do fotografowania akcji Straży Pożarnej, tylko siedział na nudnych dyżurach. Za to miał dużo czasu na fotografowanie Kampinosu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Przy okazji, życzę Ci byś w kolejnym roku miał jeszcze mniej okazji do fotografowania akcji Straży Pożarnej, tylko siedział na nudnych dyżurach. Za to miał dużo czasu na fotografowanie Kampinosu.
    Dokładnie. Zdjęcia robią świetne wrażenie, ale sytuacje na nich dodają ciarki na plecach...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Co do zdjęć - fantastyczne! Po prostu FAN-TAS-TYCZ-NE! Nie wyróżniam żadnego, ale razem tworzą naprawdę wspaniały, wspaniały reportaż. Powinieneś dostawać jakieś poważne nagrody, serio to mówię.
    Dzięki, miło przeczytać takie słowa od tak skrupulatnego recenzenta jak Ty

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Co do samej istoty zajęćia strażaka, życzyłbym sobie, żebyś w ogóle nie miał nic do roboty, a spotykał się z akcją wyłącznie na ćwiczeniach - ale coś mi mówi, że w nadchodzących sezonach w Twoim fachu będzie coraz więćej roboty niestety... Lata coraz cieplejsze, lasy coraz suchsze, samochodów coraz więcej, a ogólnie ludzie coraz głupsi...
    Tak jak piszesz, z kolejnymi latami pracy na pewno nie będzie ubywać.

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Tak czy owak też domagam się większej dawki zdjęć. Jako fotograf stanowisz giganta tego forum.
    Nie pomyliłeś wątków, zakładek, stron?

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Od siebie, pochwale jeszcze 10.

    Przy okazji, życzę Ci byś w kolejnym roku miał jeszcze mniej okazji do fotografowania akcji Straży Pożarnej, tylko siedział na nudnych dyżurach. Za to miał dużo czasu na fotografowanie Kampinosu.
    To naczynia połączone. Im więcej akcji, tym więcej trzeba Kampinosu na odreagowanie Dzięki!

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Zdjęcia robią świetne wrażenie, ale sytuacje na nich dodają ciarki na plecach...
    Również dziękuję!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Straż pożarna 2018
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 00:22
  2. [ Reportaż ] Straż pożarna 2017
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 31-08-2018, 11:16
  3. [ Reportaż ] Straż pożarna 2016
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2017, 23:12
  4. [ Reportaż ] Straż Pożarna
    By matiuro in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-02-2015, 16:46
  5. [ Reportaż ] Straż pożarna w obiektywie
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 217
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 16:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •