Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73
  1. #41
    an
    Gość

    Domyślnie

    Dziwi tylko, że jak już na takie jarmarczne wesele wzięli profesjonalną ekipę telewizyjną, to po co im był jeszcze foto-ziutek amator??

  2. #42
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja widziałem raz w naszym klasztorze jak ekipa miała całego busa sprzętu, operator kamery wożony był na meleksie z całym ustrojstwem do stabilizacji, dron filmował całość, były powtórki wyjścia z kościoła, sama para, para z świadkami, para z rodzicami, potem ustawki z gośćmi, trwało to tragicznie długo i na początku myślałęm że to do jakiegoś serialu kręcą, a jednak nie

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aryan Zobacz posta
    Dziwi tylko, że jak już na takie jarmarczne wesele wzięli profesjonalną ekipę telewizyjną, to po co im był jeszcze foto-ziutek amator??
    Pewnie dlatego, że ich pro kamery nie potrafią robić zdjęć

  4. #44
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Pewnie dlatego, że ich pro kamery nie potrafią robić zdjęć
    Eee. To już prędzej ci z profesjonalnej ekipy powiedzieli: wiecie, jesteśmy dobrzy, ale na wszelki wypadek weźcie jakiegoś mistrza, kurczę blade.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja widziałem raz w naszym klasztorze jak ekipa miała całego busa sprzętu, operator kamery wożony był na meleksie z całym ustrojstwem do stabilizacji, dron filmował całość, były powtórki wyjścia z kościoła, sama para, para z świadkami, para z rodzicami, potem ustawki z gośćmi, trwało to tragicznie długo i na początku myślałęm że to do jakiegoś serialu kręcą, a jednak nie
    Gdybym sam nie był świadkiem podobnych akcji to bym nie uwierzył i to są przeważnie ludzie ktorzy pracują gdzieś w telewizji. Goście często maja lepsze widowisko niż sam ślub młodych na poczatku denerwowały mnie takie akcje, teraz mam w umówię zapis który mnie chroni przed pretensjami PM jak mam takich ludzi w kadrze, jakbym się mocno starał ich unikać to takie ekipy przeważnie nie potrafią się zachować i nawiązać współpracy z otoczeniem. Podczas pleneru informuje PM sorry winetuu będzie mieli kilka zdjęć z TVNem i ich sprzętem w kadrze... Śmieszne jest to ze bardzo często jest taka odpowiedz: my filmu nie chcieliśmy chcieliśmy, to rodzice ich załatwili... i smuteczek...MI to ryba, bo potrafię się dostosować do sytuacji . Muszę! I niektórych rzeczy nie przeskoczę, a szkoda nerwów. Tylko czasami szkoda mi par młodych, ktorzy zamiast skupiać się na swoim ślubie są przez takie ekipy odciągane pod ważnego wydarzenia.

    Ale z drugiej strony, często rozmawiam z kamerzystami (tymi spoko) i tez często opowiadają ze spotykają się z ekipami fotografów, albo z fotografami ktorzy robią sobie poligon z kościoła...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 06-01-2020 o 11:49

  6. #46

    Domyślnie

    Fajna dyskusja wyszła. Widać, że Ci od telewizji robią po prostu swoją robotę, najważniejszy jest nie ślub tylko ich produkcja. Mnie osobiście by to denerwowało, ale co kto lubi. Ogólnie cały biznes rejestrowania ślubów idzie w kierunku "tworzenia wspomnień". Ok. Tylko nie nazywajmy tego "reportażem".

  7. #47

    Domyślnie

    Masakra TVN kręci wesela albo bida w TV albo naprawdę dobry biznes. Czekać tylko jak Bollywood wkroczy na białym koniu ze swoimi efektami specjalnymi.
    W UK natomiast wiele jest dokładnie odwrotnych wesel, zwłaszcza angielskich. Cywilny, fota w ogrodzie i do knajpy na swój koszt Ale np muzułmańskie to już baśnie tysiąca jednej nocy przez kilka dni nawet Ale trzeba przyznać że piękne bo dla nas orientalnie.

    Za to większość rodaków szuka po kosztach, byle jak byle było bo koszta w UK i ściągania rodziny robią swoje.
    Oczywiście we wszystkich punktach są wyjątki od reguły.

  8. #48

    Domyślnie

    Mam znajomą młodą Pakistankę w Londynie. Czasem widzę relacje na insta z ich weselnych uroczystości ...
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  9. #49

  10. #50

    Domyślnie

    To ciężko opisać słowami, chyba oryginalne Pakistańskie stroje, makijaże, ubiory druhen i koleżanek... Wiadomo że na story z fona to nie to samo ale robi wrażenie. Przepych.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 06-01-2020 o 12:45
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lady In Red - Czyli mój pierwszy raz w studio.
    By downunder in forum Plenery i warsztaty rok 2011 (Zakopane, Bieszczady)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 22:40
  2. [ Portret ] Pierwszy portret - Ania
    By overaid in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 21:21
  3. [ Portret ] Ania w Manufakturze, czyli druga sesja z żoną :)
    By aandrzej in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-09-2009, 20:27
  4. Asia&Piotr ślubnie - ich pierwszy raz. Mój jeden z pierwszych.
    By KuLeR in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 18:16
  5. [ Portret ] Zona Ania pierwszy raz
    By Matteo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-09-2008, 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •