Close

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 236
  1. #11

    Domyślnie

    Tytuł wątku obiecujący. Już myślałem, że coś się "ruszy" w temacie Nikon Z50. Niestety nadal nic.
    Nikon Z50

  2. #12

    Domyślnie

    widać tak mało osób (mam nadzieję, że na razie) skusiło się na zakup tego modelu, czyli w "naszym" przypadku CENA CZYNI CUDA , przypuszczam, że "u nas" cieszył by się większym zainteresowaniem gdyby pozostawiono "stary bagnet", ale MY jesteśmy bardzo małym rynkiem, na którym i tak większość odbiorców stwierdzi, że telefon mu wystarcza, a w przypadku bardziej zaawansowanych budowa nowego systemu dla chyba większości mija się z celem
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #13

    Domyślnie

    Nie zgadzam się, że MY jesteśmy jakimś wyjątkowym rynkiem. Taka jest tendencja na całym świecie, i mogę podać wiele przykładów. Cena jest pewnie jedną z barier, a raczej to, że lustrzanki są w dobrych cenach, niewidzianych od dawna. Tak będzie pewnie przez parę miesięcy, lustrzanki jeszcze będą się całkiem dobrze sprzedawały.

    Ps. Sporo osób pewnie kupiło Z50, ale nie koniecznie czytają to forum. Przecież tu się liczy tylko Full Frame i szkła f1.2, 1.8 to ciemnica

  4. #14

    Domyślnie

    Od tygodnia jestem właścicielem Nikona Z50. Na półce Nikon D7100. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia w Z50. Kupiłem zestaw z FTZ i obiektywem kitowym 16-50. Ten obiektyw kitowy jest niesamowity. Oczywiście jest kilka minusów, które obciążają tego bezlusterkowca. Sęk w tym, że prawie każdy aparat posiada jakieś minusy. Jeśli takowych nie ma to znaczy, że trzeba bardzo, bardzo głęboko sięgać do kieszeni przy jego kupnie. Chylę czoła przed Nikonem. Robienie zdjęć tym aparatem to przyjemność.
    Nikon Z50

  5. #15

    Domyślnie

    Mam Z50 od kilku miesięcy, podoba mi się. I co? I nic. Leży w torbie i czeka. Jestem samolociarzem i rybek robił nie będę. Nie mam zresztą rybek też.
    D7500, Z50, kiedyś wiele innych, analogi, aż do Zorkij S i Start 66. Zabawki Nikon 1 J5, V3. Obiektywy: N10-24, N16-80, N80-400G, Sam8,5. Dawniej dużo szkieł do różnych systemów. Wyliczam, żeby żadna cholera mi nie mówiła, że nie wiem o czym piszę. No!

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pbb Zobacz posta
    Mam Z50 od kilku miesięcy, podoba mi się. I co? I nic. Leży w torbie i czeka. Jestem samolociarzem i rybek robił nie będę. Nie mam zresztą rybek też.
    Ja robię zdjęcia. Samolociarzem nie jestem, a rybek też nie mam. Trochę nie zrozumiałem postu.
    Nikon Z50

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janu3 Zobacz posta
    Trochę nie zrozumiałem postu.
    Samoloty nie latają.
    D7500, Z50, kiedyś wiele innych, analogi, aż do Zorkij S i Start 66. Zabawki Nikon 1 J5, V3. Obiektywy: N10-24, N16-80, N80-400G, Sam8,5. Dawniej dużo szkieł do różnych systemów. Wyliczam, żeby żadna cholera mi nie mówiła, że nie wiem o czym piszę. No!

  8. #18

    Domyślnie

    Jak nie latają? Wyciągają szybowce, zrzucają skoczków ze spadochronami. Szybowce i balony też latają, o motolotniach nie wspominając. Pewnie nie chce ci się z domu wychodzić i w tym problem.
    Jacek

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pbb Zobacz posta
    Samoloty nie latają.
    Zapraszam do Dęblina. Wojskowe szkoleniowe, transportowe, śmigłowce, myśliwce... Od rana do nocy non stop.

  10. #20

    Domyślnie

    W czasie pandemii przylatywały właśnie najciekawsze cargo, więc nie wiem o czym piszesz. Aerokluby latają pełną parą. Wojsko też już zaczyna regularne loty. Heady latały po Polsce codziennie, Gulfy, 737 i śmigła.

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon Z6 w praktyce forumowiczów
    By HYPER in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 3908
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:04
  3. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •