Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Brak subskrypcji youtube na gmail

    Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie otrzymuję na komputer na adres gmail informacji o nowych filmach w kanałach które subskrybuje. Sprawdziłem ustawienia i w zakładce powiadomienia wszystko mam włączone. Poprawny adres email. Oraz ikona dzwonka również poprawnie zaznaczona. Co może być przyczyną ?
    PS Na stronie yt widzę że są nowe treści niestety informacji o tym nie otrzymuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Ustawienia->Powiadomienia / powiadomienia e-mail -> twoje preferencje -> subskrypcje tez?

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Też mam zaznaczone aby przychodziły. Co dziwne na telefon są powiadomienia nie dostaję tylko na gmail

  4. #4

    Domyślnie

    Na gmailu zakladka spolecznosci tez pusta? tj. ogolnie folder kategorie i sprwadzic czy tam moze cos sie nie ukrywa, az z ciekawosci wlaczylem to u siebie zobaczyc, czy cos dotrze
    Ostatnio edytowane przez bomkallo ; 31-12-2019 o 09:54

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Są powiadomienia ale z innych serwisów dla mnie mało istotne. Mam wrażenie jak by coś blokował całego yt. Bo nie otrzymuję żadnych informacji z żadnych kanałów.

  6. #6

    Domyślnie

    Hm, no u mnie to jednak zaskoczylo, po tym jak oznaczylem twoje pref. / subskrypcje mail z yt z powiadomieniem wpadl w 'spolecznosci', no i dzwonek w tryb z uszami tj. 'wszystkie' :P

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Hm, no u mnie to jednak zaskoczylo, po tym jak oznaczylem twoje pref. / subskrypcje mail z yt z powiadomieniem wpadl w 'spolecznosci', no i dzwonek w tryb z uszami tj. 'wszystkie' :P
    Wszystko to mam zaznaczone. dzwonek z uszami mam od zawsze Przejrzałem wszystkie etykiety na gmail aby sprawdzić czy gdzieś nie lecą te powiadomienia. Niestety wszystko puste. W ustawieniach na yt mam wszystko co możliwe zaznaczone aby wysyłało do mnie i w kosmos Niestety uparty. Ale tak sobie przypominam że jak wgrałem nowy system W10 tzn wymieniłem dyska na nowy ssd to od tego momentu brak jest powiadomień.

  8. #8

    Domyślnie

    Gdzie cie panie system ma z tym zwiazek Jestes pewien, ze kanal, ktory obserwujesz cos wrzucil?:P ja czekalem z 5h zanim bylem pewien, ze dochodzi. Domyslam sie, ze support gugla to szmelc, ale ewentualnie probuj. Gmail i YT to jedno i to samo, wiec watpie zeby od tak cos blokowalo po stronie smtp.

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Gdzie cie panie system ma z tym zwiazek Jestes pewien, ze kanal, ktory obserwujesz cos wrzucil?:P ja czekalem z 5h zanim bylem pewien, ze dochodzi. Domyslam sie, ze support gugla to szmelc, ale ewentualnie probuj. Gmail i YT to jedno i to samo, wiec watpie zeby od tak cos blokowalo po stronie smtp.
    Tonący Panie scyzoryka się chwyta a że nie wie gdzie spartolił sprawę to na system zwala Jestem pewien że jest nowy film bo na stronie yt w powiadomieniu jest wyświetlony nowy film dlatego powinna się o tym pojawić informacja na gmail. Do tej pory wszystko śmigało tak jak trzeba. Było tych powiadomień kilkadziesiąt i w miarę czasu oglądałem. Teraz muszę wejść na stronę yt i tam w powiadomieniach sprawdzić co jest nowego na subskrypcji

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Hura jutjup powrócił do manfreda

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kto używa konta gmail?
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-04-2017, 10:38
  2. GMAIL znikające maile
    By velaskez in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2015, 06:50
  3. Działa wam gmail?
    By malasana in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 14:38
  4. Problem z wysyłaniem maili na gmail
    By Slon in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 15:05
  5. Gmail
    By Michaelg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 13:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •