Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: D 500

  1. #1

    Domyślnie D 500

    Podjąłem decyzję o zakupie tego modelu ale w rachubę wchodzi sprzet używany / budżet ok. 3,5k/. Przezneczenie to przyroda głównie ptaki a szkło to T 150-600. Prosiłbym o uwagi na co zwracać uwagę przy zakupie.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Na początek podnieść budżet. Kupno najtańszego d500 jaki znajdziesz na rynku to nie jest dobra strategia na zakup aparatu, który będziesz używał długo i bezproblemowo.

  4. #4

    Domyślnie

    Fotoplus ma aktualnie w dziale komis, cena wyższa, za to dają gwarancję.

  5. #5

    Domyślnie

    Za 4k możesz znaleźć D500 z małym przebiegiem.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  6. #6

    Domyślnie

    Kwestie budżetowe zostały wyjasnione - muszę dozbierać kasy . Powiedzcie jak wyglądają sprawy gwarancji - kiedy przechodza na drugiego właściciele i co wymagać przy kupnie ?

  7. #7

    Domyślnie

    Najtaniej z pełną gwarancją 2 letnią "polską" to według moich obserwacji kupisz w Nikon Store w produktach odnowionych, widzę za 5349 z vat. Szukając z polskiej dystrybucji z końcówką gwarancji raczej dużo nie oszczędzisz (gwarancja do zrealizowania także przez 2-go nabywcę). Sporo jest sprzętu z tzw. grey market, wtedy tylko symboliczna gwarancja sprzedawcy gdzieś tam w świecie. Ale cena wtedy niższa a sprzęt nowy, np. w eglobal widzę d500 za 4369 zł. Sporo osób tam kupowało, ale zawsze jakieś tam ryzyko jest, sam musisz to wszystko wyważyć.

  8. #8

    Domyślnie

    Trochę się spóźniłeś. Ja kitrałem kasę i... w BlackFriday udało mi się. Dla użytkowników tego forum było jeszcze taniej na fotoplus.pl
    N

  9. #9

    Domyślnie

    Generalnie ciężko powiedzieć i przewidzieć na co zwracać uwagę... Ja swojego sprzedawałem z prawie 70k zdjęć na migawce i wyglądał i pracował jak nowy ze sklepu... Ten aparat mają albo ludzie, którzy walą sporo zdjęć sportu, przyrody, fotoloto, albo Ci którzy chcieli spełnić jakieś marzenie i mają igły, ale pewnie szybko nie będą sprzedawać

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    (gwarancja do zrealizowania także przez 2-go nabywcę). .
    Podstawą jest dowód zakupu/ faktura/ pierwszego nabywcy ?

    Jakie polecacie nośniki / parametry,firmy/ ?
    Ostatnio edytowane przez jans-s ; 01-01-2020 o 11:44

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •