Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: D 500

  1. #11

    Domyślnie

    Nie wiem, nigdy nie korzystałem z czyjejś gwarancji. Tak jak napisałem, moim zdaniem bardziej opłacalny jest zakup nowego aparatu niż "prawie" nowego z końcówką gwarancji, jeśli tak mocno zwracasz uwagę na tę kwestię. Chodzi o karty? To kwestia wygody przy zgrywaniu i podglądzie, nie ma wpływu na szybkość zapisu. Bufor d500 to 200 RAW, aparat praktycznie zawsze zrobi zdjęcie. Kupuj najszybsze i największe w kwocie, którą postanowisz wydać.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jans-s Zobacz posta
    Podstawą jest dowód zakupu/ faktura/ pierwszego nabywcy ?
    Najlepiej mieć kartę gwarancyjną i dowód zakupu, nawet ksero.

    Cytat Zamieszczone przez jans-s Zobacz posta
    Jakie polecacie nośniki / parametry,firmy/ ?
    SD obojętnie, ja używam SanDiska Extreme na przykład. Z XQD nie masz spektakularnego wyboru, najlepiej Sony, chyba że uda Ci się znaleźć używanego Lexara.

  3. #13

    Domyślnie

    Jakiej pojemności karty używacie . Jestem amatorem / ptaki / materiał zgrywam każdego dnia jaką pojemność polecacie.

  4. #14

    Domyślnie

    https://allegro.pl/oferta/sandisk-ex...ODMyNTFkMzU%3D

    kupiłem niedawno do mego D500 wszystko oki , i wydaje mi się , że cena dobra , XQD szybsza ale i dużo droższa , jeżeli nie będziesz robił ciągłej serii pow. 50kl. powinna wystarczyć

  5. #15

    Domyślnie

    D500 w domu sprawę budżetu rozwiązała krótka promocja 0% w sklepie podziekowania dla @ marlo za namiar.

  6. #16

    Domyślnie

    Na aledrogo pojawił się El-shop z podejrzanie niską ceną nowego D500. Aż mnie ręka świerzbi na D500 w komplecie z 70-200mm f/2.8E FL ED VR, którego cena też nie jest najwyższa Ktoś z forumowiczów kupował może w tym sklepie ?

  7. #17

    Domyślnie

    Kurier UPS
    0,00 zł
    za 23 dni u Ciebie
    Nie wystawiam faktury
    Towar z Azji, cena normalna, gwarancja sprzedawcy. Eglobal ma chyba nawet trochę taniej d500, jakieś drobne bony można czasem u nich znaleźć dodatkowo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •