Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Charytatywna licytacja

    Za zgodą moderatora Rafał_Sz, wstawiam licytację charytatywną - PROSZĘ PRZECZYTAĆ DO KOŃCA -

    Córce mojego kolegi spalił się dom https://zrzutka.pl/ndkwhh, to czego nie ma opisanego.
    Kolega jest motocyklistą i wielkim fanem Indian, wybudował ten drewniany dom pod Warszawą, obok była "wioska indiańska", w domu mieszkała jego córka z zięciem i wnuczką plus dwa psy (jeden niestety się spalił), po zakończeniu "sezonu" indiańskiego większość przedmiotów z tej wioski zostało przeniesione do tego domu, to wszystko zostało spalone, po nowym roku całość zostanie zrównana i wywieziona (nic nie ocalało do dalszego odzysku, obecnie teren zabezpieczony), na wiosnę jeśli siły i finanse pozwolą w tym samym miejscu ma ruszyć budowa nowego domu i powrotne uruchomienie wioski indiańskiej.

    Grupa ludzi postanowiła wspomóc (do tej ja się też zaliczam) i wystawiam na aukcję przedmioty ze zdjęcia (to nie jedyna moja pomoc, a całość z aukcji będzie przekazana pogorzelcom).

    - aparat FED 5 - czasy pracują, ostrość ustawia, przysłona pracuje, luz na obiektywie (pewnie coś się rozkręca) stan widoczny na zdjęciu
    - światłomierz MOSKWA nie widzę aby reagował na światło
    - statyw DANIFO, sprawny (brak śrubki mocowania aparatu, po rozłożeniu ok 1 metr)
    (całość była ozdoba mojego pokoju)

    w tym wątku proszę wpisywać oferowaną cenę - UWAGA - za całość lub pojedynczy przedmiot (jeśli kwota pojedynczych przedmiotów przekroczy kwotę licytacji całości tak to zostanie to podzielone pod warunkiem, że wszystkie przedmioty będą wulicytowane)
    do KAŻDEJ przesyłki (pojedynczej) proszę do kwoty wylicytowanej doliczyć 10zł - przesyłka

    Licytacja trwa do 2 stycznia 2020 do godziny 0 - 3 stycznia ogłoszę wynik.
    Forma płatności na moje konto (podam przez PW włącznie ze wszystkimi moimi danymi)
    UWAGA - JEŚLI osoba wygrywająca nie chciała by odebrać przedmiotu (też rozważam taką opcję) to te przedmioty trafią do nowo wybudowanego domu, jak również jeśli ktoś chciał by wspomóc to jest zrzutka lub moje konto do dyspozycji. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiem przez PW lub jeśli będzie potrzeba to w tym wątku.

    P2690641.jpg
    P2690639.jpg


    I rozpoczynam licytację - 20zł ode mnie
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2

    Domyślnie

    i TAKA cisza ? - więc podbijam 25 zł
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #3

    Domyślnie

    Podbijam 30zł.
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  4. #4

    Domyślnie

    50 zł. Ode mnie.

  5. #5
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #6

    Domyślnie

    przypominam - dziś koniec licytacji - AKTUALNE CENA 50 zł
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    licytacja zakończona MC_ - proszę o kontakt przez PW
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Podobne wątki

  1. oddam tablet za wpłatę charytatywną
    By Onsajt in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-11-2014, 08:32
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-01-2014, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •