Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    Wybaczam i proszę o wybaczenie.

  2. #32

    Domyślnie

    Miłość Ci wszystko wybaczy.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Wybacz Cybulskiemu - on jaskiniowiec, dlatego myśli, że historia to tylko kilka akapitów.
    dobre
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Chfalisz się czy żalisz? Zróbcie z tego następny kretyński oftop, który zrozumiany będzie przez Waszą grupę ponadprzeciętnej przeciętności
    Aj!!!!!
    Mamo... tato...!!!!! Szczypie!!!!!

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Miłość Ci wszystko wybaczy.
    Oby "b" nie przeskoczyło w "p"

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Oby "b" nie przeskoczyło w "p"
    Niby tak, ale w przypadku miłości to chyba jeden diabeł.

    Tymczasem na złość mamie, tacie i babci wersja w kolorze z odjechaną rowerzystką i dedykacją dla Krzysztofa:



    - - - - kolejny post - - - - - -

    PS Coś tu nie działa prawidłowo z dodawaniem obrazków w kolejnych postach, tzn. brak podglądu załącznika.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #37

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Tymczasem na złość mamie, tacie i babci wersja w kolorze z odjechaną rowerzystką i dedykacją dla Krzysztofa:
    Ze dla mua? Az sie zawstydzilem. Dziekuje.

    Tak patrzac na to i na pierwsza odslone...tak mysle...
    Ta nowa wersja jest spoko, ale jakby wole 1.
    I raczej wole 1 i na pewno nie za rowerzystke. Tylko za BW.
    Bo jak mamy ciekawe swiatlo i to jak "rysuje" scenerie, szczegolnie na dalszych planach. Tak delikatnie, lekko zamazanie. Jak na szkicu wlasnie.
    To po co kolor? Odciaga uwage od tego swiatla.
    Szkic jest czarno bialy i w odcieniach szarosci wlasnie.

    Takze druga odslona mi sie podoba ale jeszcze bardziej by mi sie podobala w dokladnie takim BW jak na 1.

    P.S
    To ostanei zdanie to taka pochwala, ale motywujaca do dalszego tworczego ekseprymentowania.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Takze druga odslona mi sie podoba ale jeszcze bardziej by mi sie podobala w dokladnie takim BW jak na 1.
    Początkowo taki był zamiar. Jednak w poprzednim podkusiło mnie na Silver Efex, którego zasadniczą wadą jest niepamiętanie historii ustawień, i dlatego, szczególnie przy możliwościach nowego Lightrooma, coraz rzadziej go używam.
    Oczywiście mogłem zapisać obróbkę jako preset, jednak tego nie zrobiłem. Przy tym drugim trochę się pobawiłem próbując odtworzyć efekt, ale nie udało się na 100%, więc odpuściłem.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] dawn
    By mirekvampirek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 22:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •