Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie LR - nie w abonamencie

    Mam zamiar nabyć LR. Na stronie Adobe można kupić LR`a tylko w abonamencie. Wolałbym kupić raz i mieć to dożywotnio. Na pewnym znanym portalu znalazłem oferty LR 6 a nawet Classic 2020 dożywotnio. Czy można jeszcze kupić LRa bez obonamentu? Czy oferty na tym portalu to nie oszustwo?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak nie znalazłeś takich ofert na stronie producenta, to sam sobie odpowiedz na pytanie czy można kupić gdzie indziej...

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli chcesz kupić Lr z oficjalnego źródła to tylko pudełeczko w sklepie, jeszcze w listopadzie było nawet w komputronik, te oferty allegro możesz kupić ale natychmiast zrób autoryzacje na swoim koncie adobe i poproś obsługę o sprawdzenie legalności klucza, jak nie przejdzie robisz zwrot na allegro.
    aha i jeszcze pamiętaj że Adobe nie wspiera już wersji pudełkowej.

  4. #4

    Domyślnie

    Aktualnie nie ma co się pchać w LR w wersję pudelkową o ile ją znajdziesz. Jest to możliwe z drugiej ręki tylko osoba sprzedająca musiałaby odinstalować program od siebie i wtedy mógłbyś go używać, lub tylko sklep, - wersja LR 6.0. Jak nie chcesz abonamentu to są inne programy, chyba że masz wcześniejszą wersję LR i pokaźny katalog zdjęć. Wsparcie pudełka skończyło się na wersji 6.14... Chyba 2 lub 3 lata temu.

  5. #5

    Domyślnie

    Jestem amatorem. Problem jest taki, że nie będę używał LR regularnie. Raz na jakiś czas. Jak wrócę z jakiegoś wyjazdu, z nudów w wolnej chwili... Płacenie co miesiąc jest w takiej sytuacji bez sensu. Pewnie są jakieś inne programy, ale pobawiłem się LR u znajomego i bardzo mi odpowiada.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2017
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    85

    Domyślnie

    Też jestem amatorem.Płace od dwóch miesięcy te 54.51 ale z zadowoleniem.Próbowałem tych innych programów i powiem że LR wymiata.Byłem w szoku ile zdjęć da się uratować. I jestem tego zdania skoro stać mnie na drogi sprzęt fotograficzny to i stać mnie na porządną obróbkę.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Aktualnie nie ma co się pchać w LR w wersję pudelkową o ile ją znajdziesz. Jest to możliwe z drugiej ręki tylko osoba sprzedająca musiałaby odinstalować program od siebie i wtedy mógłbyś go używać, lub tylko sklep, - wersja LR 6.0. Jak nie chcesz abonamentu to są inne programy, chyba że masz wcześniejszą wersję LR i pokaźny katalog zdjęć. Wsparcie pudełka skończyło się na wersji 6.14... Chyba 2 lub 3 lata temu.
    Jeszcze w lutym kupiłem wersję pudełkową 6.14, legalną - dostałem klucz, ściągnąłem instalkę.
    Teraz sprawdziłem na alegro, chyba faktycznie takich ofert/ źródeł, z jakich skorzystałem, już nie ma.

  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam pudełkowe 6.14 i nie mam zamiaru przesiadać się póki CC nie oferuje nic rewolucyjnego.
    Spokojnie można kupić pudełkowe i robić jak wcześniej napisałem.

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie w 6.14 brakuje Range Mask_> Luminance / color. Reszta zaspakaja moje potrzeby na tyle, że na razie zrezygnowałem z obróbki w Affinity (które chyba łączy w sobie funkcjonalności LR i PS)

  10. #10

    Domyślnie

    Tylko gdzie można jeszcze kupić wersję pudełkową/dożywotnią?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Play czy Plus? Jaki telefon w abonamencie?
    By Pawliko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •