Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie [Motoryzacja] - Skoda Octavia

    Szykuję się do sprzedaży auta. Trochę z tego powodu a trochę z chęci spróbowania się w temacie zdjęć motoryzacyjnych zrobiłem zdjęcie swojej Octavii. Jestem ciekaw opinii forumowiczów na temat tego zdjęcia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	merge.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	3,59 MB
ID:	35024

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli był bym kupujacym to z jednej strony zainteresował bym się tym ogłoszeniem z takim zdjęciem, lecz z drugiej strony bał bym się że zdjęcie jest celowo ciemne aby ukryć jakieś wady samochodu. Pokaż więcej ujęć bo po tym jednym takie mam odczucia.

    Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Nikon D3300 - Sigma 17-50 F2.8 EX DC OS HSM - AF-S Nikkor 18-105 VR 1:3.5 - 5.6 G ED - Zenit Helios 44M 2/58 - Nikkor AF-P DX 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR - fotografowanie amatorskie

  3. #3

    Domyślnie

    To zdjęcie jest bardzo fajne, ładnie światełko zagrało, pomimo że dosyć ograniczone.

    Tylko, tak jak greku pisze, foty typowo do sprzedaży powinny być zrobione na zewnątrz, przy rozproszonym świetle i większych zbliżeniach, aby dobrze było widać wszelkie ewentualne niedomagania wystawionego pojazdu. Bo akurat w tym typie zdjęć nie tyle chodzi o "ładność", co o konkrety.

  4. #4

    Domyślnie

    Albo rybki albo akwarium Czyli albo dół, albo góra. Światło przy prawej ścianie garażu nieco bym zgasił-odwraca uwagę od auta.
    Dół-postawiłbym samochód bliżej strzałek i zrobił z nich element kompozycji. Oczywiście musiały by być pokazane w całości
    Góra-nie pokazujesz strzałek tylko zmieniasz proporcję i tniesz kadr na granicy prawej strzałki.
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi. Samochód oczywiście nie jest ideałem jak przystało na jego wiek i nie zamierzam tego ukrywać w przypadku sprzedaży. Nie wyobrażam sobie zatajania stanu na zdjęciach skoro ktoś potem przyjeżdża go oglądać w realu. Nie widziałbym w tym sensu a to zdjęcie jest bardziej dla mnie, żebym miał po nim pamiątkę. To miałem na myśli pisząc, że fotka jest z powodu sprzedaży Póki co innych fotek nie mam także nie mam co pokazać.

    Dzięki za krytyczne uwagi. Faktycznie kompozycja mogłaby być lepsza. Przyznam, że postawiłem go w jednym miejscu i już nie przestawiałem z obawy o akumulator, bo długo stał. Jak się okazało obawy były słuszne bo już nie odpalił i musiałem parkować go z powrotem na pych

  6. #6

    Domyślnie

    Naprawdę fajne zdjęcie. Nie wypowiadam się jak się to ma do fotek sprzedażowych, ale jako zdjęcie z gatunku foto-moto jest IMHO naprawdę udane.
    Zawsze możesz to jedno wystawić na wabia, a resztę zdjęć w galerii anonsu o sprzedaży zrobić wg. standardu.
    Amateur with DSLR: D300s | D750 | D780 | D850 | N24-120 f/4 | N80-200 AF-D | N70-300VR | To11-16 f/2,8 | Ta 24-70G2 | SB-900
    Trochę fotek: https://www.flickr.com/photos/deepsouthphoto/albums


Podobne wątki

  1. Octavia 2 FL
    By hubi2000 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 20:23
  2. Octavia 2 FL
    By hubi2000 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 09:09
  3. Octavia
    By coroner in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-04-2011, 17:01
  4. Skoda Octavia II 1.9TDI
    By Radek Radziszewski in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 20:12
  5. [ Pozostałe ] Octavia
    By lukas_78 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-03-2007, 07:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •