Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Na Ebayu używki ponad $3000, więc kto wie, co tej się przytrafiło?
    Może z TIR-a spadła?

  2. #12

    Domyślnie

    Może to po prostu Q bez P. Wtedy cena by pasowała. Albo jakaś azjatycka dystrybucja.

  3. #13

    Domyślnie

    Obejrzałem , zrobiłem kilka zdjęć i nie kupiłem. Historia aparatu jest taka, że został wzięty w leasing na firmę. Firma nie fotograficzna. Teraz sprzedający chce inny aparat i tego się pozbywa. Aparat wspaniały z kilkoma drobnymi rysami na obudowie. Zdjęcia świetne o zupełnie innej charakterystyce niż z mojego sprzętu (nie wiem , czy dobrze się wyrażam). Wszystko w nim mi pasuje. Ale cena dla mnie absurdalna, zaporowa. Pewnie po prostu mnie nie stać.... Poza tym boję się używanych sprzętów. Zwłaszcza za takie pieniądze..... Cóż może kiedyś....

  4. #14
    an
    Gość

    Domyślnie

    I co? Kupisz Sony?

  5. #15

    Domyślnie

    Dokładnie w tej cenie można kupić nowy Sony A7III z obiektywem. Obiektyw może nie najlepszy, ale zawsze.... Nie wiem, co kupię. W związku z końcem produkcji Nikona D610 można go kupić poniżej 4000zł. Mógłbym używać wtedy moje stare obiektywy, bo D610 ma "śrubokręt"- chyba? Ale D610 ma jedna wadę z mojego punktu widzenia - to duża , ciężka lustrzanka. Nie chcę mi się nosić już ciężarów. Zwłaszcza na wyjazdach wakacyjnych, gdzie dodatkowo zabierają miejsce bagażowe w samolocie. Chciałbym pełną klatkę. Ta Leica byłaby optymalna. Nie wiem...

  6. #16
    an
    Gość

    Domyślnie

    Szczerze? Jeżeli sprzęt jest w idealnym stanie, rzeczywiście ma 5k klatek, to ani chwili bym się nie zastanawiał...

  7. #17

    Domyślnie

    Jestem amatorem. Jak sprawdzić stan aparatu? Dla mnie to trudne.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebamar Zobacz posta
    Jestem amatorem. Jak sprawdzić stan aparatu? Dla mnie to trudne.
    Ja bym się zastanawiał raczej nad stanem prawnym tego aparatu. Aparat na rynku od 12 miesięcy,
    w tym czasie leasing, sprzedaż przez leasingobiorcę? Niby możliwe, ale coś tu śmierdzi...

  9. #19

    Domyślnie

    Macie rację. To chyba nie była Qp. Ta , którą oglądałem miała czerwone logo. Z tego , co widzę w necie QP jest bez loga.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Używana 50 AF
    By meu in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-04-2015, 20:39
  2. Używana SB-900
    By Gentil in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 16:25
  3. Używana sb-600, czy warto
    By KwaK410 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-07-2010, 12:10
  4. Nowa sb 600 czy używana sb 800?
    By anakin in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-05-2010, 12:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •