Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    Wtedy będzie na Ciebie
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Wtedy będzie na Ciebie
    Pytam całkiem poważnie. Tam był jakiś ciekawy ciąg numerów, czy liter - nawet nie pamiętam. Ale wyglądał jak jakiś klucz.
    Trochę puszek i szkiełek

  3. #23

    Domyślnie

    @Carolco, ja ten patch udostępniam na dysku w chmurze, więc w sumie nie ma co wrzucać, ja nie jestem w stanie ocenić czy link, który otrzymałeś jest indywidualny.
    Nie mniej jednak dobrze, że przekazałeś tą informację, jest opcja i póki można z niej korzystać z powodzeniem, na pewno ludzie skorzystają z supportu
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    @Carolco, ja ten patch udostępniam na dysku w chmurze, więc w sumie nie ma co wrzucać, ja nie jestem w stanie ocenić czy link, który otrzymałeś jest indywidualny.
    Nie mniej jednak dobrze, że przekazałeś tą informację, jest opcja i póki można z niej korzystać z powodzeniem, na pewno ludzie skorzystają z supportu
    Właśnie również nie specjalnie się na tym znam, tylko ten link jakoś wyglądał jakby indywidualny. Ale może przesadzam, po prostu mi z tą wiedzą nie po drodze
    Trochę puszek i szkiełek

  5. #25

    Domyślnie

    Poratuje ktoś aktualizacją Lr 6.0 do 6.14? Dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę i update nie jest możliwy przez Adobe

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mzawadka Zobacz posta
    Poratuje ktoś aktualizacją Lr 6.0 do 6.14? Dzisiaj miałem niemiłą niespodziankę i update nie jest możliwy przez Adobe
    https://forum.nikoniarze.pl/entries/...ws-od-7-do-8-1
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Hej a macie może taki link do Maca ? please
    Trochę szkiełek, jakieś tam ciało, i sztuczne światło.

  9. #29

    Domyślnie

    Dziękuje wam za linka wypalilem na plycie
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 18-12-2020 o 13:51
    Canon 5dc/A6000

  10. #30

    Domyślnie

    I mnie dopadła klątwa Adobe, ale tym razem nie chodzi o aktualizację, co o instalator programu. Zachciało mi się dzisiaj sprawdzić, czy kopie zapasowe różnych programów są poprawnie zrobione i okazało się, że podczas rozpakowywania plików przed instalacją LR 6 pokazuje się błąd "Podczas wypakowywania części plików wystąpił błąd. Sprawdź dostępne miejsce na komputerze i przywileje zapisu w docelowym folderze.",a potem instalator nie daje się uruchomić i pokazuje komunikat "We've encountered the following issues. Installer failed to initialize. Please download Adobe Support Advisor to detect problem". Oczywiście nie ma możliwości pobrania Adobe Support Advisor. Sprawdziłem kilka kopii pliku i ze wszystkimi jest tak samo, więc jakiś błąd musiał powstać dość dawno.
    Czy ma ktoś może wersję instalacyjną LR 6 w wersji uaktualniającej. Na moim zamówieniu/rachunku jest napisane Adobe Photoshop Lightroom 6, Uaktualnienie, Mac/Win, Angielski, Plik do pobrania. Plik, który mam, nazywa się Lightroom_6_LS11.exe, ale nie wiem, czy nie zmieniałem mu nazwy.

    Co ciekawe, wersję 4 zainstalowałem bez problemu.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Aktualizacja CS6
    By manfred in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-05-2018, 18:05
  2. Aktualizacja NX2
    By Adams in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2012, 23:32
  3. Aktualizacja NX 2.2.8
    By T&T in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 22:04
  4. aktualizacja www - help!
    By rockabilly in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-09-2010, 21:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •